Керфельд на кутовий перевів простріл ван де Вена з лівого флангу.

25 червня о 20:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 червня о 20:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через шість хвилин.

25 червня о 20:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Контроль м'яча від Нідерландів на чужій половині.

25 червня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ! Гертрейда з правого флангу подав до центру штрафного, де в падінні бив Веггорст, але поцілив над воротами.

25 червня о 20:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Гакпо з лівого флангу виконав подачу над воротами.

83’

ОФСАЙД! Удар із гострого кута на лівому фланзі штрафного від Баумгартнера пролетів повз воротаря в ближній, але був до цього в офсайді.

25 червня о 20:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Забітцер отримав передачу Баумгартнера до лівого флангу штрафного, після чого пробив над головою воротаря.

25 червня о 20:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Арнаутовича замінили на Грегорича.

25 червня о 20:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ГОЛ ЗАРАХОВАНО!

25 червня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Депай у центрі штрафного отримав скидання від Веггорста подачі з лівого флангу, після чого пробив у правий кут.

25 червня о 20:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Пішли подачі від Нідерландів до чужого штрафного.

25 червня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Малена замінили на Веггорста.

25 червня о 20:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Утримання м'яча від Австрії на власній половині.

25 червня о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Вейналдума випустили замість Рейндерса.

25 червня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Ван де Вена вийшов замість Аке.

25 червня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Керфельд гратиме замість Грілліча.

64’

Лаймера випустили замість Віммера.

25 червня о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Якісь проблеми із замінами Австрії.

25 червня о 20:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Шмід у падінні головою замкнув подачу з лівого флангу штрафного від Грілліча з лицьової.

25 червня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Потоптався по ногах Малену Віммер у центрі поля.

25 червня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Команда Кумана неначе прокинулась нарешті.

25 червня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Ван Дейк на ближній головою завершив подачу кутового з лівого флангу, але від спини Віммера м'яч полетів над воротами.

25 червня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Мален випустив м'яч за лицьову під час просування правим флангом атаки.

25 червня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Сімонс зіграв до лівого флангу штрафного на Гакпо, а той пробив у дальній кут.

25 червня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 червня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

25 червня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Пас Забітцера правим флангом атаки на кутовий перевів Аке.

25 червня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

25 червня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Схаутен із прострілу з правого флангу від Малена пробив у суперника.

25 червня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Лінгарт на правому фланзі оборони збив Гакпо.

25 червня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

МОМЕНТ! Удар від Забітцера з лівого флангу здалеку полетів під ліву стійку, але Вербрюгген парирував.

25 червня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Веермана вже поміняли на Сімонса.

25 червня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Віммер попереджений за те, що наступив на ногу Гертрейді на лівому фланзі оборони.

25 червня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Пош вдарив Депая по ногах на правому фланзі оборони.

25 червня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Удар Забітцера з лівого флангу штрафного блокували на захисники.

25 червня о 19:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Чергова порція контролю м'яча від Австрії в центрі поля.

25 червня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Рейндерса в центрі поля поклав на газон Віммер.

25 червня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ! Рейндерс передачею з центру поля вивів Малена на побачення з воротарем, але той пробив повз праву стійку.

25 червня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Нідерландці намагаються тиснути на чужій половині.

25 червня о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Просто не відчуває сьогодні суперників Австрія.

25 червня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Контроль м'яча від Нідерландів у центрі поля.

25 червня о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Гертрейда віддав м'яч Віммеру на правому фланзі оборони, після чого сфолив проти суперника.

25 червня о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

МОМЕНТ! Удар у Рейндерса в центрі штрафного в дотик на завершення передачі з лівого флангу не вийшов, тому м'яч полетів повз дальню стійку.

25 червня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Якийсь дуже цікавий фінт від Веермана на лівому фланзі атаки, але м'яч фактично втратив.

25 червня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Стрибає м'яч біля центральної лінії поміж гравцями обох команд.

25 червня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Дивимось за спробами Нідерландів щось вигадати у відповідь.

25 червня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мален на ближній стійці примудрився зрізати простріл Прасса з лівого флангу в сітку власних воріт.

25 червня о 19:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Вербрюгген на межі воротарського забрав навіс Арнаутовича з правого флангу.

25 червня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Нідерландці незвично пасивні на початку матчу.

25 червня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Не було завершення в прострілу Прасса з лівого флангу.

25 червня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Австрія на початку гри захопила м'яч.

25 червня о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 червня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 червня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 25-го червня, відбудеться поєдинок 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи D, у якому змагатимуться Нідерланди та Австрія. Матч пройде в Берліні (Німеччина), на полі стадіону «Олімпійський стадіон», початок о 19:00.

У цій групі все зрозуміло з командою на останній сходинці турнірної таблиці, Польщею, і абсолютно нічого незрозуміло щодо долі трьох інших збірних. Швидше за все, Франція обіграє в останньому турі поляків і, можливо, забере собі першу сходинку з необхідною перевагою за статистикою над Нідерландами. А ось де фінішують самі футболісти Рональда Кумана – велике питання. Австрія вже виконала завдання мінімум, а зараз може і на більше замахнутися. Фанатам збірної України, що цікаво, поразка «ораньє» в перспективі невигідна.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Нідерланди – Австрія.