| Оновлено 25 червня 2024, 17:32
7392
18

Хорватія – Італія – 1:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024

7392
18

Чемпіонат Європи 2024. Група В. 3-й тур

Хорватія – Італія – 1:1

Модрич, 55 – Дзаканньї, 90+8

На 54-й хвилині Модрич не реалізував пенальті (голкіпер).

Калафіоли, 90+3, Фаджоли, 90+7 – Сучич, 24, Модрич, 60, Іванушец, 74, Понграчич, 78, Станішич, 82, Брозович, 90+1

Хорватія: Лівакович, Станішич, Шутало, Понграчич, Гвардіол, Модрич (Маєр, 80), Брозович, Ковачич (Іванушец, 70), Сучич (Перішич, 70), Пашалич (Будімір, 46), Крамарич (Юранович, 90).

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Бастоні, Калафьорі, Дарміан (Дзаканньї, 81), Жоржіньо (Фаджолі, 81), Барелла, Распадорі (Скамакка, 75), Дімарко (К'єза, 57), Пеллегріні (Фраттезі, 46), Ретегі.

Арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди).

Стадіон: «Ред Булл Арена» (Лейпциг).

24 червня о 23:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

24 червня о 23:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +8

ГООООЛ!!!!

Дзаканньї!!!! 1:1!!! Швидка атака Італії. Калафіорі віддав пас на лівий фланг Дзаканньї, а той з меж штрафної площини пробив ідеально у верхній дальній кут.

24 червня о 23:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +7

Попередження

Фаджолі фолить на отримує жовту картку.

24 червня о 23:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +5

Італійці тиснуть.

24 червня о 23:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +3

Калафіорі отримує жовту картку за фол.

24 червня о 23:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +1

Брозович грає грубо.

24 червня о 23:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

Додано 8 хвилин.

24 червня о 23:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

Заміна у Хорватії

Юранович замість Крамарича.

24 червня о 23:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
87’

Момент

К'єза з правого флангу виконав чудовий простріл, але ніхто з його партнерів передачу не замкнув – м'яч прорізав скупчення з усіх гравців.

24 червня о 23:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
87’

Гравці збірної Італії здійснюю спробу за спробою, щоб пройти захист хорватів.

24 червня о 23:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
85’

Доннарумма забирає м'яч після навісу від Брозовича.

24 червня о 23:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
84’

Італійці намагають атакувати, але отримують відповіді у вигляді високого пресингу з боку хорватів.

24 червня о 23:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
82’

Станішич зіграв досить грубо.

24 червня о 23:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
82’

Заміни у Італії

Фаджолі замість Жоржиньо та Дзаканньї замість Дарміана.

24 червня о 23:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

Маєр замість Модрича.

24 червня о 23:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
78’

Понграчич не стримався та зіграв грубо.

24 червня о 23:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

Дарміан у положенні поза грою.

24 червня о 23:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
75’

Заміна у Італії

Скамакка замість Распадорі.

24 червня о 23:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

Іванушец побачив перед собою жовту картку. За відкидання м'яча.

24 червня о 23:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
73’

Подача від Распадорі продовження не отримала.

24 червня о 23:32 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
72’

Распадорі пробив – м'яч рикошетом о стінку пішов за межі поля. Буде кутовий.

24 червня о 23:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
71’

Гвардіол фолить. До воріт Ліваковича метрів 25.

24 червня о 23:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
70’

Заміни у Хорватії

Перішич замість Сучича та Іванушец замість Ковачича.

68’

Черговий стандарт з кута поля для Італії. Распадорі подав – Лівакович на виході зіграв спокійно.

24 червня о 23:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
67’

Захисник блокуює спробу небезпечного удара Дарміана.

24 червня о 23:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
65’

Распадорі виконав навіс від правого прапорця. У продовження пішла атака італійців, але захист «картатих» у підсумку зіграв надійно.

24 червня о 23:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

Італійці атакують. Хорвати спокійно обороняються.

24 червня о 23:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

Момент

Бастоні пробив головою після подачі Распадорі з кута поля – м'яч пішов над поперечиною.

24 червня о 23:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
60’

Модрич грає достатньо грубо.

24 червня о 23:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

К'єза замість Дімарко.

24 червня о 23:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

ГОООООЛ!

Модрич!!!!! 1:0! Сучич виконав навіс до воріт Італії там Будімір пробив, але Доннарумма врятував. Втім, Модрич встиг на добивання та пробив влучно под поперечину.

24 червня о 23:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

Нереалізованний пенальті

Модрич з позначки не переграє Доннарумму – той видає сейв.

24 червня о 23:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
53’

Момент

Хорватія отримує право на 11-метровий. Буде бити Модрич.

52’

Арбітр матчу Маккелі прибігає до допомоги ВАР через гру рукою у штрафній площини Італії у виконанні Фраттезі.

24 червня о 23:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

Хорвати продовжують атакувати з високою динамікою та віддачею. Італійці діють по рахунку.

24 червня о 23:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

Навіс Модрича зі штрафного від лівої бровки викликає напругу перед воротами Доннарумми, але ударом не завершується.

24 червня о 23:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Будімір замість Пашалича.

46’

24 червня о 22:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додано одну хвилину.

43’

Вибух з боку хорватів, але Сучич втрачає м'яч, коли намагався вийти перед воротами Доннарумми на зручну ударную позицію.

24 червня о 22:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
41’

Італійцям вдалося відсунути гру від своєї штрафної площини ближче до центральної лінії поля.

24 червня о 22:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Хорвати разіграли кутовий. Модрич намагався знайти когось з партнерів біля правої дальньої стійку – вийшло без адресата.

24 червня о 22:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

Момент

Лівакович рятує Хорватію після удару Пеллергіні з 15 метрів з-під захисника.

24 червня о 22:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
35’

Італійці намагаються підтримувати тиск на захист хорватів.

24 червня о 22:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
33’

Перспективний навіс з правого флангу від Сучича – в районі 11-метрової позначки впевнено грає Дарміан.

24 червня о 22:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
31’

Доннарумма впевненими діями на виходу перериває всі задуми Модрича, який виконував крос з правого флангу.

24 червня о 22:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

Момент

Лівакович встигає зреагувати на удар Бастоні після навісу з правого флангу до протилежної стійку. Удар був виконаний приблизно з 7 метрів.

24 червня о 22:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Удар Ретегі захисник блокує, але на виході ще грає Лівакович, від якого м'яч покидає межі поля – кутовий.

24 червня о 22:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

Фолить Сучич та отримує жовту картку.

23’

Італійці розіграли стандарт. Все завершилося чи ударом, чи навісом у виконанні Пеллергіні.

24 червня о 22:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
23’

Блокується удар у виконанні Ретегі – ще один кутовий буде.

24 червня о 22:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Пеллегріні з кута поля виконав подачу – захист Хорватії впорався.

24 червня о 22:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Понграчич фолить проти Ретегі. Все у центрі поля, але Ретегі мав можливість провести стримкий відрив – не зміг.

24 червня о 22:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
17’

Спроба швидкої атаки у виконанні хорватів. Без небезпечного продовження.

24 червня о 22:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

Передача Дімарко з кута поля – захист Хорватії зіграв впевнено.

24 червня о 22:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Тим часом, у паралельному матчі Іспанія забиває гол у ворота Албанії та виходить вперед. Це піднімає Хорватію з 4-го місця таблиці групи В на 3-те.

24 червня о 22:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
11’

Пеллегріні пробив головою у падінні метрів з 15-ти – дуже неточно.

24 червня о 22:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

«Картаті» знову катають м'яч перед штрафною площиною Італії. Втім, це все у них дуже статично.

24 червня о 22:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
7’

Захист Хорватії перериває діагональній пас з лівого фланга від Ді Лоренцо. Було перспективно.

24 червня о 22:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
6’

Навіс Модрича з кута поля визвав напругу біля воріт Італії, але без продовження.

24 червня о 22:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

Момент!

Доннарумма рятує Італію після класного удара у виконанні Сучича метрів з 32-х – м'яч летів у ліву дев'ятку.

24 червня о 22:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

Хорвати контролюються м'яч та проводять свої атаки.

24 червня о 22:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

24 червня о 21:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Відомі стартові склади команд на матч.

24 червня о 8:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У понеділок, 24 червня, відбудеться матч 23-го туру чемпіонату Європи 2024 у групі В між збірними Хорватії та Італії. Поєдинок відбудеться в Лейпцигу на стадіоні «Ред Булл Арена». Початок – о 22:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Збірні Хорватії та Італії провели між собою 9 очних поєдинків.

На рахунку «картатих» три перемоги, в італійців – одна. П'ять зустрічей завершилися внічию. М'ячі 10:10.

Востаннє суперники зустрічалися в групі кваліфікації Євро-2026. Тоді обидва матчі завершилися без переможців – по 1:1. До слова, за підсумками кампанії і Італія, і Хорватія вийшли з групи і зіграли у фінальній частині чемпіонату Європи, що проходив у Франції.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Хорватія – Італія.