МЕССІ: «Я не звертаю уваги на рекорди, а просто насолоджуюсь турніром»

Капітан збірної Аргентини прокоментував перший матч Копа Америка 2024

1012
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

Капітан збірної Аргентини – Ліонель Мессі прокоментував гру проти Канади, котра відбулася сьогодні вночі в рамках першого туру Копа Америка 2024.

Матч завершився з рахунком 2:0 на користь збірної Аргентини. Ліонель відзначився асистом на 88-й хвилині, а також встановив черговий рекорд.

«Ми знали, що вони будуть грати таким чином, це складна команда, фізично сильна, у них дуже швидкі та інтенсивні гравці. Важливо, що наша команда почала з перемоги. Команда завжди намагається грати однаково, незалежно від стану поля, це наш стиль гри, і ми намагаємося його дотримуватися.

Але сьогодні стан газону залишав бажати кращого, через що нам потрібно було бути дуже точними, іноді вимагалося більше часу на обробку або точні передачі. Це трохи ускладнило завдання. Сукупність факторів зробила матч важким, але головне, що ми виграли. Нам пощастило забити гол на початку другого тайму, після чого ми отримали спокій, у нас було достатньо моментів, щоб вирішити результат матчу.

Щасливий продовжувати брати участь у ще одному офіційному змаганні зі збірною. Я завжди кажу, що не звертаю уваги на рекорди, а просто насолоджуюся турніром. Ще раз повторюся: головне те, що ми почали з перемоги», – заявив Мессі в післяматчевому інтерв’ю.

Вночі 21 червня матчем Аргентина – Канада стартувала Копа Америка 2024. Важливо зазначити, що Аргентина є чинним переможцем турніру.