| Оновлено 21 червня 2024, 17:59
80961
735

Словаччина – Україна – 1:2. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024

80961
735

Чемпіонат Європи 2024. Група Е. 2-й тур

Словаччина – Україна – 1:2

Шранц, 18 – Шапаренко, 54, Яремчук, 80

Яремчук, 84

Україна: Трубін, Зінченко, Матвієнко, Забарний, Тимчик, Бражко (Сидорчук, 85), Судаков, Шапаренко (Таловєров, 90+2), Мудрик (Маліновський, 85), Ярмоленко (Зубков, 67), Довбик (Яремчук, 67).

Словаччина: Дубравка, Пекарік, Вавро, Шкріньяр, Ганцко (Оберт, 67), Кучка, Лоботка, Дуда (Бенеш, 60), Шранц (Зауер, 86), Боженік (Стрелец, 60), Хараслін (Суслов, 67).

Арбітр: Майкл Олівер (Англія).

Стадіон: «Меркур Шпіль-Арена» (Дюссельдорф).

21 червня о 17:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

21 червня о 17:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +3

Словаки намагаються та намагаються йти вперед. Українці чекають на свій шанс для контрвипада.

21 червня о 17:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +2

Заміна у України: Таловєров замість Шапаренко.

21 червня о 17:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +1

Ще кутовий для Словаччини.

90’

Додано 5 хвилин.

21 червня о 17:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
89’

Пішла подача з кута поля до дальньої стійки – там нікого зі словаків.

88’

Кутовий для словаків. Буду розіграш...

21 червня о 17:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
86’

Заміна у Словаччини: Зауер замість Шранца.

21 червня о 17:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
85’

Заміни у України: Маліновський замість Мудрика та Сидорчук замість Бражка.

21 червня о 17:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
84’

Попереджений Яремчук. За грубу гру.

83’

М'яч у словаків. Українці у захисті та достатньо глибокого.

21 червня о 17:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
82’

Словаки намагаються завестися.

21 червня о 17:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

ГООООЛ! Яремчук!!!! 1:2!!!! Шапаренко під час атаки правим флангом виконав закидання до штрафної площини на Яремчука. Той передачу прийняв та проштовхнув м'яч під Дубравкою.

21 червня о 17:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
79’

Українці організовують свої атаки з глибини, бо словаки постійно пресингують, починаючи з середини поля.

21 червня о 17:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
77’

Масована позиційна атака України не має логічного та акцентованного завершення.

21 червня о 17:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

МОМЕНТ! Мудрик з гострого кута пробив у ближній кут – Дубравка все бачив, а м'яч влучив у стійку та вилетів у поле.

21 червня о 17:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
73’

Словаки фолять у нападі, бажаючи провести випад.

21 червня о 17:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
71’

Українці повертаються до домінування. М'яч знову частіше у них, ніж у словаків.

21 червня о 17:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

Заміни трошки збили темп матчу.

21 червня о 17:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
67’

Заміни у Словаччини: Суслов замість Харасліна та Оберт замість Ганцко.

21 червня о 17:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
67’

Заміни у України: Зубков замість Ярмоленка та Яремчук замість Довбика.

66’

Офсайд у словаків під час атаки на ворота Трубіна.

21 червня о 17:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
65’

Матч продовжується.

21 червня о 17:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
63’

Ганцко на газоні. Є пошкодження та, скоріш за все, буде вимушена заміна.

21 червня о 17:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

Положення поза грою у Довбика.

21 червня о 17:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
60’

Заміни у Словаччини: Бенеш замість Дуди, Стрелец замість Боженіка.

21 червня о 17:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
59’

Шапаренко виконав високий удар-накид - Дубравка забрав м'яч, який летів до дальнього кута.

21 червня о 17:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
56’

Українці намагаються продовжувати атаки на захист Словаччини.

21 червня о 17:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

ГООООЛ! Шапаренко! 1:1!!!!! Швидка атака України. Довбик помітив Зінченка, який підключився до випаду. «Канонір» виконав простріл у центр на нього відгукнувся Шапаренко та сходу влучно пробив у ближній кут.

21 червня о 17:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

МОМЕНТ! Мудрик виконав навіс з лівої бровки – вийшло точно на Довбика, але трошки зависоко, тому нападник акцентовано головою не пробив.

21 червня о 17:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

Багато боротьби, але переважно у центрі поля.

21 червня о 17:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
48’

Словаки атакують. Все поки що без змін, адже так було більшу частину першого тайму.

21 червня о 17:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
47’

46’

Зінченко та Пекарік зіштовхнулися головами. Павза у грі.

21 червня о 16:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +1

Фол в атаці з боку Харасліна.

21 червня о 16:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додана одна хвилина.

21 червня о 16:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
44’

МОМЕНТ! Трубін переводить на кутовий м'яч після неприємного удара у виконання Харасліна.

43’

МОМЕНТ! Зінченко зі штрафного з правого флангу сильно пробив. Дубравка зреагував.

21 червня о 16:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

Крос від Зінченка з лівого флангу – арбітр фіксує фол у нападі з боку Довбика.

21 червня о 16:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Навіс Ярмоленка з правого краю до дальньої стійки – там нікого з партнерів.

21 червня о 16:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

МОМЕНТ! Мудрик мав момент переграти Дубравку, але голкіпер вчасно вийшов вперед з воріт та прийняв на себе вже не удар, а просто тичок.

21 червня о 16:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

МОМЕНТ! Тимчик з правого краю пробив низом та влучив у дальню стійку. Далі пішли спроби виконати добивання, але помічник арбітра вже «запалив» офсайд – у Ярмоленка під час удара Тимчика.

21 червня о 16:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
31’

Кутовий для Словакії. Дуда виконав подачу, але все змінив фол в атаці з боку словаків.

21 червня о 16:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
29’

За одним кутовим пішов другий. Під час розіграша виникла статична напруга біля воріт Дубравки, але без завершення.

21 червня о 16:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

МОМЕНТ! Довбик у межах штрафної площини намагався вийти на ударну позицію – зміг та пробив. Буде кутовий.

21 червня о 16:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Словаки домінують та домінують. Здається, що то грає не найвікова команда Євро-2024, а наймолодша, бо швидкості та темп хороші.

21 червня о 16:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
23’

Ого! Контрвипад України. Мудрик швидко просувався вперед прямо по центру та вирішив пробити метрів з 20. М'яч пішов кудись у хмари. Може, Мудрик мав за мету оформити дроп-гол?

21 червня о 16:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

Словаки продовжують атакувати, як це було і до забитого ними гола.

21 червня о 16:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

ГОЛ! 1:0!!! Шранц! Гравець Словаччини пробив головою точно під Трубіним з другого поверху після того, як отримав високий пас з лівого флангу. Десь поруч загубився Зінченко.

17’

МОМЕНТ! Ганцко сильно пробив – Трубін відбив.

21 червня о 16:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
16’

Бражко порушив правила против Лоботка. Штрафний. До воріт десь 22 метри.

21 червня о 16:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

У Словакії зараз, до речі, три удара та два – влучних.

21 червня о 16:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Бражко пробив здалеку – точно до рук Дубравки прилетів м'яч. Перший удар України та одразу влучний у площину воріт.

21 червня о 16:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
11’

МОМЕНТ! Шранц виконав сильній удар з кута площини воріт – Трубін і тут зреагував.

21 червня о 16:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

МОМЕНТ! Хараслін перевірив Трубіна – той зіграв надійно та м'яч відбив.

21 червня о 16:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

Контрвипад України. Ярмоленко віддав вперед у вільну зону на Тимчика – трошки сильно вийшло.

21 червня о 16:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
8’

Простріл від Харасліна від лівої бровки – Трубін спокійно м'яч забирає.

21 червня о 16:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
6’

Тимчик з правого флангу виконав крос. Далі пішла боротьба у штрафній площині словаків – Довбик порушив правила у нападі.

21 червня о 16:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

Ярмоленко у положенні поза грою.

21 червня о 16:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
3’

Щось підказує, що словаки будуть грати сьогодні з неігровими хитрощами.

21 червня о 16:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
1’

Вже на 35-й секунді від словаків пішла спроба прострілу з лівого флангу – буде удар від воріт.

21 червня о 16:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Хвилина мовчання. В пам'ять про колишнього генсека УЄФА Герхарда Айгнера, який пішов у вічність напередодні, 20 червня.

21 червня о 15:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

До початку матча все готово.

21 червня о 15:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Тепер Гімн Словаччини.

21 червня о 15:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Лунає Гімн України. Здається, його співає значна части стадіона.

21 червня о 15:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Може хтось забув, яка зараз ситуація у турнірній таблиці групи Е Євро-2024, то нагадуємо.

21 червня о 15:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Стали відомі стартові склади команд на матч.

21 червня о 15:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У п'ятницю, 21-го червня, відбудеться поєдинок 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи E, у якому змагатимуться Словаччина та Україна. Матч пройде в Дюссельдорфі (Німеччина), на полі стадіону «Меркур Шпільарена», початок о 16:00.

Команда Сергія Реброва з тріском провалилася у своїй стартовій грі на турнірі проти Румунії в понеділок (0:3). І тепер країна весь робочий тиждень чекає відповіді – якою буде реакція на цю поразку. Словаччина, у свою чергу, увесь цей час святкувала сенсаційний успіх. Наші майбутні суперники обіграли Бельгію, і вже після цього туру можуть забезпечити собі місце в плей-оф. Звісно, тільки за наш рахунок, чого допустити ніяк не можна.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Словаччина – Україна.

Опитування

Голосів 144
Спрогнозуйте, хто виграє ⚽️ матч 2-го туру 🏆 Євро-2024, в якому зустрінуться збірні Словаччини та України (21 червня о 16:00 у Дюссельдорфі)