Голи: Крамарич, 74, Г'язула, 76 (авт.) – Лачі, 11, Г'язула, 90+5

Попередження: Івушич, 90+2 (не на полі) – Хісай, 79, Даку, 90+3, Г'язула, 90+7

Хорватія: Лівакович – Перішич (Батуріна, 84), Гвардіол, Шутало, Юранович – Ковачич, Брозович (Маріо Пашалич, 46), Модрич – Крамарич (Соса, 84), Петкович (Будімір, 69), Маєр (Сучич, 46).

Запасні: Лабрович, Івушич, Станішич, Понграчич, Ерлич, Іванушец, П’яца, Віда, Марко Пашалич.

Албанія: Стракоша – Мітай, Аєті, Джимсіті, Хісай – Лачі (Г'язула, 72), Рамадані (Ходжа, 85), Асллані – Байрамі, Манай (Даку, 85), Асані (Сефері, 64).

Запасні: Беріша, Кастраті, Балліу, Броя, Міхай, Беріша, Мучі, Ісмайлі, Абраші, Кумбулла, Алії.

Стадіон: «Фолькспаркштадіон» (Гамбург, Німеччина).

19 червня о 17:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +8

МОМЕНТ! Стракоша не забрав удар Ковачича з лицьової межі штрафного, але захисники підстрахували.

19 червня о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +7

Г'язула в центрі поля зіграв у підкаті проти Модрича.

19 червня о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Простріл із лівого флангу штрафного Г'язула завершив у центрі штрафного в один дотик!

19 червня о 17:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Даку попередили за розмови.

19 червня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Таки шість хвилин.

90’ +1

Попереджений Івушич на лаві запасних.

19 червня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, п'ять хвилин.

90’

МОМЕНТ! Ходжа здалеку пробив із зони перед штрафним низом у лівий кут, Лівакович парирував, а Даку добивав із офсайду.

19 червня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

МОМЕНТ! Удар здалеку з правого флангу від Модрича пролетів повз ліву стійку.

19 червня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Даку гратиме замість Маная.

19 червня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Замість Ходжі вийшов Рамадані.

19 червня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Крамарича поміняли на Сосу.

19 червня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Батуріна вийшов замість Перішича.

83’

Маная збив на правому фланзі оборони Шутала.

19 червня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Хорватія намагається оточити чужий штрафний у пошуках третього гола.

19 червня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Хісай попереджений за емоції.

19 червня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Отримав простріл Будіміра з лівого флангу штрафного в центрі Сучич, пробив у суперника, але рикошет пішов так, що вдарився в ноги Г'язулі, і м'яч полетів у ворота.

19 червня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Пашалич наступив на м'яч під час прокидання повз Стракоші на правому фланзі штрафного й загубив момент.

19 червня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Крамарич зупинив передачу до лівого флангу штрафного від Будіміра, після чого пробив у ближній поміж ніг Хісаю.

19 червня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Лачі замінили на Г'язулу.

19 червня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Невдалий пас Модрича на правий фланг штрафного для Крамарича.

19 червня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

На заміну Петковичу вийшов Будімір.

19 червня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

МОМЕНТ! Байрамі на швидкості провів м'яч до правого флангу штрафного, але пробив над воротами.

19 червня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Сефері гратиме замість Асані.

63’

МОМЕНТ! Дальній удар із лівого флангу від Асллані забрав Лівакович.

19 червня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Гвардіол збив Маная в центрі поля.

19 червня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Навіс від Модрича з правого флангу до центру штрафного Аєті перехопив у Петковича.

19 червня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Рамадані відверто симулює влучання м'яча в ребра під час дальнього удару Модрича з правого флангу, хоча м'яч полетів у ногу.

19 червня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

МОМЕНТ! Навіс із правого флангу завершився ударом Петковича головою в спину захисника, від якої відскок пішов над воротами.

19 червня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Постійні ці розіграші без просування від хорватів.

19 червня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Лачі підставився під дальній удар із лівого флангу від Ковачича, але відскок пішов у Стракошу.

19 червня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ! Стракоша витягнув прицільний удар із правого флангу штрафного від Сучича.

19 червня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Перішич із лівого флангу виконав простріл у суперника. Аут.

19 червня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Маєра поміняли на Сучича.

46’

Маріо Пашалич замінив Брозовича.

19 червня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

19 червня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

19 червня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, одну хвилину.

19 червня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Потужний блок від Албанії, Хорватія не може його пробити.

38’

Контроль м'яча в центрі поля від Хорватії.

19 червня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Крамарича збив на лівому фланзі атаки Хорватії Асані.

19 червня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Албанці зараз відпрацьовують у захисті.

19 червня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

МОМЕНТ! Асані розрізав передачею до лівого флангу штрафного на Асллані, але той не зміг пробити повз Ліваковича.

19 червня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Асані виконав дальній удар із правого флангу над воротами.

19 червня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Шутало розвернув руками Маная перед власним штрафним.

19 червня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Тривають атаки від хорватів, але без загострення.

19 червня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Удар від Брозовича від входу до правого флангу штрафного пішов повз дальню стійку.

19 червня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Асані руками хапав Гвардіола на правому фланзі оборони.

19 червня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Юранович кинув фірмовий аут до штрафного з правого флангу, але партнери не зачепились.

19 червня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Албанія тримає м'яч на чужій половині, а хорвати просідають і далі.

19 червня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Асані виклав подачу з правого флангу точно на голову Лачі перед воротарським.

19 червня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Байрамі не втік через лівий фланг до контратаки повз Юрановича.

19 червня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Перші позиційні атаки від Хорватії.

19 червня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Рамадані в центрі поля збив Крамарич.

19 червня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Солідно виглядають албанці на старті зустрічі.

19 червня о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Із прострілом із лівого флангу від Байрамі захисники розібрались.

19 червня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

19 червня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 червня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 19-го червня, відбудеться поєдинок 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи B, у якому змагатимуться Хорватія та Албанія. Матч пройде в Гамбурзі (Німеччина), на полі стадіону «Фолькспаркштадіон», початок о 16:00.

У групі з двома потужними опонентами не менш цікаві колективи програли в першому турі. Але це були абсолютно різні поразки за своєю суттю. Хорватія трималася проти Іспанії, але пропустила бліц перед перервою, після чого її старань уже ні на що не вистачило (0:3). У Албанії був зовсім інший сценарій гри проти Італії (1:2), коли довелося захищатися після найшвидшого голу в історії чемпіонатів Європи. Але результат у обох команд один і той самий – 0 очок. І ось тепер уже для них буде вирішальний матч.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Хорватія – Албанія.