Туреччина: Гюнок – Кадіоглу, Бардакджі, Акайдін, Мюлдюр (Челік, 86) – Чалханоглу (Озкан, 90+1), Айхан (Демірал, 79) – Їлдиз (Актюркоглу, 86), Кекчю, Гюлер (Язиджи, 79) – Їлмаз.

Запасні: Баїндир, Чакир, Йокушлу, Тосун, Каплан, Езджан, Юксек, Киличсой, Акгюн, Їлдирим.

Грузія: Мамардашвілі – Двалі, Кашія, Кверквелія (Зівзівадзе, 85), Какабадзе – Чакветадзе (Давіташвілі, 73), Меквабішвілі (Алтунашвілі, 89), Кочорашвілі, Цітаішвілі (Лочошвілі, 73) – Мікаутадзе, Кварацхелія.

Запасні: Гугешашвілі, Квілітая, Гвелесіані, Квеквескірі, Кітеішвілі, Шенгелія, Лобжанідзе, Табідзе, Сігуа.

Стадіон: «Зігналь Ідуна Парк» (Дортмунд, Німеччина).

18 червня о 20:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

18 червня о 20:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +8

ГООООЛ! 3:1!!!!! Актюркоглу!!!! Туреччина провела швидку атаку на пусті ворота Грузії та легко поставила крапку у матчі.

90’ +6

Грузія у навалі. До воріт соуперників пішов навіть Мамардашвілі.

18 червня о 20:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +3

МОМЕНТ! Мікаутадзе не влучає у пустий кут воріт Туреччини. Суперможливість.

18 червня о 20:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +1

Заміна у Туреччини: Озкан замість Чалханоглу.

18 червня о 20:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

Додано 6 хвилин.

18 червня о 20:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
89’

Заміна у Грузії: Алтунашвілі замість Меквабішвілі.

18 червня о 20:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
89’

Попереджений Чалханоглу. Тактичний фол.

18 червня о 20:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
86’

Матч продовжується.

86’

Заміни у Туреччини: Челік замість Мюлдюра та Актюркоглу замість Ілдиза.

18 червня о 20:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
85’

Заміна у Грузії: Зівзівадзе замість Кверквелії.

18 червня о 20:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
83’

Кварацхелія на полі, а гра на павзі.

18 червня о 20:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
82’

Збірна Туреччини починає грати по результату. Час гравці не тягнуть, але й не ризикують.

18 червня о 20:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
79’

Заміни у Туреччини: Язиджи замість Гюлера та Демірал замість Айхана.

18 червня о 20:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
77’

Гра поновилася.

76’

Павза у грі. Допомогу потребує Мюлдюр.

18 червня о 20:32 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
73’

Заміни у Грузії: Давіташвілі замість Чакветадзе та Лочошвілі замість Цітаішвілі.

18 червня о 20:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
72’

Турки намагають контролювати м'яч. Грузини переважно контратакують.

18 червня о 20:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
70’

МОМЕНТ! Поперечина грає за Туреччину після удару у виконанні Кочорашвілі.

18 червня о 20:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

Стрімка багатоходова комбінація Туреччини. Але без акцентованого завершення.

18 червня о 20:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
65’

ГООООООЛ!!! Арда Гюлер!!!! 2:1!!! Арда Гюлер сильно пробив з-за меж штрафного майданчика влучно у дальній лівий кут воріт Мамардашвілі.

18 червня о 20:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

МОМЕНТ! Кварацхелія намагався підлаштуватися під простріл з лівого флангу – втім, акцентовано не пробив.

18 червня о 20:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
61’

Гюлер після розіграшу кутового виконав передачу точно до рук Мамардашвілі.

18 червня о 20:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

З кута поля Чакветадзе виконав навіс – м'яч застряг у скупченні гравців.

18 червня о 20:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

Мікаутадзе заробив кутовий проривом по лівому флангу.

18 червня о 20:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

МОМЕНТ! Чалханоглу зі штрафного з 28 метрів пробив дуже сильно прямо по центру – Мамардашвілі зреагував.

18 червня о 20:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Попереджений Кверквелія.

18 червня о 20:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Захист Грузії під великим тиском.

18 червня о 20:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

Туреччина атакує великими силами.

18 червня о 20:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
52’

Захист Туреччини блокує спробу удара у виконання Мікаутадзе.

18 червня о 20:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

Мюлдюр підсік сзаду Кварацхелію, але арбітр обмежився лише штрафним.

18 червня о 20:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

МОМЕНТ! Цітаїшвілі виконав удар з гострого кута – Гюнок спокійно зреагував.

18 червня о 20:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МОМЕНТ! Їлмаз з меж штрафного майданчика пробив у дотик – влучно, але Мамардашвілі на місці.

18 червня о 20:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

18 червня о 19:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45’ +1

Хакан Чалханоглу виконав крос зі штрафного – Мамардашвілі зіграв спокійно та м'яч забрав.

18 червня о 19:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додано одну хвилину.

18 червня о 19:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
43’

Кварацхелія промчався більше половини поля по лівому флангу, але перед штрафним майданчиком Туреччини впав та м'яч втратив.

18 червня о 19:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
41’

Гравці Туреччини, схоже, оговталися від пропущенного голу.

18 червня о 19:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

Зі стандарту пішов навіс, хтось з турків встиг першим на підбирання, але влучно пробити йому не дозволили.

18 червня о 19:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
39’

Перспективний штрафний для Туреччини. До воріт Грузії приблизно 30 метрів.

18 червня о 19:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
37’

Масована атака грузинської збірної – турки насилу відбилися.

18 червня о 19:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

МОМЕНТ! Мікаутадзе дивом не потрапляє у дальній лівий кут воріт Туреччини.

35’

Попереджений Бардакджі.

18 червня о 19:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
33’

ГООООЛ! Мікаутадзе! 1:1!!!! Нападник у дотик пробив влучно у ближній нижній кут метрів з 6-7. Пас віддав Кочорашвілі.

18 червня о 19:32 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Кутовий для Грузії. Подача Чакветадзе без продовження.

18 червня о 19:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

Гол арбітр не зараховує через положення поза грою.

18 червня о 19:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
27’

ГООООЛ!??? Їлдиз!!!! 2:0!!!!?? Втім, не все так просто....

18 червня о 19:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
25’

ГООООЛ! Мюлдюр!!!!! 1:0!!! Правий захисник збірної Туреччини сходу сильно пробив влучно у ближню дев'ятку.

18 червня о 19:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Гравці збірної Туреччини без змін домінують.

18 червня о 19:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Турки в офсайдній пастці.

18 червня о 19:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Перспективний прострів від Цітаішвілі – м'яч нікого не знайшов.

18 червня о 19:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
17’

Гравці турецької команди знову контролюють м'яч та шукають можливості у атаці.

18 червня о 19:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

МОМЕНТ! Їлдиз з гострого кута перевірив реакцію Мамардашвілі – голкіпер зреагував.

18 червня о 19:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Стандарт від грузинської команди без завершення.

12’

МОМЕНТ! Меквабішвілі з-за меж штрафної плозщини б'є – рикошет трошки не зловив Гюнока на протиході. Буде кутовий.

18 червня о 19:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

МОМЕНТ! Айхан з 21 метра сильно пробив – м'яч на себе прийняла ліва стійка воріт Грузії.

18 червня о 19:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

Турки контролюють м'яч та шукають варіанти у нападі.

18 червня о 19:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
6’

Удар головою від Айхана на завершення подачі кутового з лівого флангу від Чалханоглу полетів над воротами.

18 червня о 19:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
4’

Кекчю не дотягнувся на дальній стійці до подачі з правого флангу від Гюлера.

18 червня о 19:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

Пішло закидання до лівого флангу штрафного на Їлмаза, але Мамардашвілі перехопив.

18 червня о 19:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
1’

17 червня о 23:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У вівторок, 18 червня, відбудеться матч 1-го туру чемпіонату Європи 2024 у групі F, у якому взаємини з'ясовуватимуть команди Туреччини та Грузії.

Поєдинок відбудеться в Дортмунді на «Вестфаленштадіоні». Початок – о 19:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На рівні національних збірних суперники зустрічалися 4 рази. Це були два поєдинки відбіркового турніру до чемпіонату світу 2006 року і два товариські матчі. У Туреччини дві перемоги 5:2 і 3:1, один раз виграла Грузія (1:0) і ще одна зустріч завершилася внічию 1:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Туреччина – Грузія.