0

ВІДЕО. Як Еріксен забив гол рівно через 1100 днів після зупинки серця

Капітан збірної Данії відкрив рахунок у матчі проти Словенії на 17-й хвилині

Getty Images/Global Images Ukraine. Крістіан Еріксен

16 червня відбувається матч 1-го туру групи С на Євро-2024 між збірними Словенії та Данії.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок проходить на стадіоні «Мерседес-Бенц Арена» у Штутгарті, Німеччина. Час початку зустрічі – 19:00 за Києвом.

Рахунок у грі на 17-й хвилині відкрив легендарний Крістіан Еріксен. Капітан данців забив гол рівно через 1100 днів після страшної трагедії.

3 роки тому на Євро 2020, яке через епідемію коронавірусу було перенесено на 2021, Данія грала у матчі першого туру групового раунду проти Фінляндії (0:1) саме на цьому стадіоні. Тоді на 42-й хвилині Еріксен рухався до бічної лінії, а за кілька кроків його ноги підкосилися і він опинився на газоні.

Лікарів покликали відразу, до них приєдналася і реанімаційна бригада. Допомогу почали надавати прямо на полі, гравці збірної Данії стали стіною навколо, щоб деталі не були видно камерам. Еріксена повертали до життя за допомогою масажу серця, використовували дефібрилятор. Коли відвозили до лікарні, він був у свідомості, а за годину прийшов у норму і попросив дограти поєдинок.

Для Еріксена це перший м'яч на великому турнірі після страшного інциденту.