Стів КЛАРК: «Важкий вечір. Таке почуття, ніби самі себе підвели»

Головний тренер збірної Шотландії оцінив поразку від команди Німеччини

774
0
УЄФА. Стів Кларк

Увечері 14 червня у Мюнхені відбувся матч-відкриття Євро-2024 між збірними Німеччини та Шотландії. Німці знищили суперника, відвантаживши 5 м'ячів (5:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Головний тренер збірної Шотландії Стів Кларк оцінив поразку від команди Німеччини:

«Німеччина була нестримна, і, на жаль, ми не змогли змагатися з нею. У першому таймі ми всі дуже швидко пропустили. Не змогли закріпитись у грі.

Важкий вечір. На своєму рівні ми не зіграли. Таке почуття, начебто самі себе підвели. Ми сильніші, ніж продемонстрували сьогодні, і, сподіваюся, зможемо показати це у двох наступних матчах.

Те, що нам потрібно зробити, поки що чекає попереду. Ось те, на чому нам потрібно зосередитися. Все залежить від реакції, тож давайте подивимося, як відреагують. Мета – чотири очки у двох наступних матчах.

Такі матчі завжди складні. Треба віддати належне Німеччині. Люди мали питання щодо їх виступу на турнірі, але ми знали, що вони будуть хороші. Це був їхній перший матч змагання за довгий час, і це було видно по першому тайму».