Флорида у яскравому матчі фіналу Кубка Стенлі знову обіграла Едмонтон

Пантери вже в одній перемозі від тріумфу

6163
2
Getty Images/Global Images Ukraine

Відбувся третій матч фінальної серії Кубка Стенлі НХЛ між Едмонтоном та Флоридою. Канадська команда після двох поразок на виїзді повернулася додому, але програла з рахунком 3:4 і поступається у серії 0:3.

При цьому Пантери за підсумками двох періодів вели 4:1, а Ойлерз у третій 20-хвилинці пішли на камбек і відіграли дві шайби, але на більше команду не вистачило.

У Едмонтона все ще без голів у серії у лідерів Макдевіда і Драйзайтля, але сьогодні Коннор набрав два очки за асисти. І знову Нафтовики не зуміли використати жодної більшості, хоча мають найкращі спецбригади.

У гостей по голу та результативній передачі оформили Барков та Райнхарт. Флорида вже 16 червня може закрити серію і виграти Кубок Стенлі.

Плей-оф НХЛ. Фінал Кубка Стенлі

Едмонтон - Флорида 3:4

Шайби: 18:58 Райнхарт - 9 (Форслінг, Барков) - 0:1, 21:49 Фогеле - 2 (Енріке) - 1:1, 29:12 Тарасенко - 4 (Луостарінен, Лунделл) - 1:2, 33:57 Беннетт - 7 (Ткачак) - 1:3, 35:31 Барков - 7 (Родрігес, Райнхарт) - 1:4, 46:02 Броберг - 2 (Макдевід, Нюрс) - 2:4, 54:54 Маклеод - 2 (Кулак, Макдевід) – 3:4

Воротарі: Скіннер - Бобровський

Флорида веде у серії 3:0