ФОТО. Алькарасу у фіналі Ролан Гаррос допоміг суддя. Відома реакція Звєрєва

Олександр стверджує, що якби забрав 4-й гейм на прийомі, то ще б поборовся

7007
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Александр Звєрєв

9 червня відбувся фінальний матч на Відкритому чемпіонаті Франції 2024 року з тенісу в одиночному чоловічому розряді.

У поєдинку за титул іспанський тенісист та 3-тя ракетка світу Карлос Алькарас обіграв представника Німеччини Александра Звєрєва (АТР 4) у п'яти сетах з рахунком 3:6, 6:2, 7:5, 1:6, 2:6.

На старті п'ятої партії іспанець повів 2:1 із брейком. У 4-му геймі Звєрєв мав потрійний брейк-пойнт, але іспанець зумів взяти подачу, а далі спокійно закрив за собою матч.

Однак 4-й гейм цілком міг залишитися за Звєрєвим, оскільки суддя ухвалив не дуже однозначне рішення. На другому брейк-пойнті Карлос припустився подвійної помилки. М'яч справді не влучив у квадрат, про що свідчить система електронного визначення положення м'яча, яку показали у трансляції.

На жаль для Звєрєва, влучив чи не влучив м'яч у корт, визначає суддя з позначки м'яча на ґрунті. І рефері Рене Ліхтенштайн заявив, що ауту не було.

Александр прокоментував цей спірний епізод:

«Я відчуваю, що зробив усе, що міг. У п'ятому сеті були моменти, коли мені не пощастило. Я чув, що за 2:1 на другій подачі м'яч був в ауті. Це показав Hawk-Eye. Якби я зробив той брейк, то мав би шанси чіплятися за його подачу в наступних геймах. І, можливо, п'ятий сет склався б інакше.

У п'ятому сеті є різниця між рахунком 2:2 чи 1:3. Це вирішальна різниця. Так, це розчаровує, але що є, то є. Судді припускаються помилок. Вони також люди, і це нормально. Але, звісно, ​​у такій ситуації хочеться, щоб не було помилок», – заявив Звєрєв.