Крістіан вирвав перемогу для збірної Данії у матчі проти Швеції (2:1)

0
Getty Images/Global Images Ukraine. Крістіан Еріксен

5 червня відбулося кілька товариських матчів між збірними.

Словаччина вдома розібралася із Сан-Марино 4:0.

Данія вирвала перемогу у Швеції з рахунком 2:1. Переможний гол на 86-й хвилині забив Крістіан Еріксен. Зустріч проходила у Копенгагені на арені «Паркен Стедіум».

3 роки тому на Євро 2020, яке через епідемію коронавірусу було перенесено на 2021, Данія грала у матчі першого туру групового раунду проти Фінляндії (0:1) саме на цьому стадіоні. Тоді на 42-й хвилині Еріксен рухався до бічної лінії, а за кілька кроків його ноги підкосилися і він опинився на газоні.

Лікарів покликали відразу, до них приєдналася і реанімаційна бригада. Допомогу почали надавати прямо на полі, гравці збірної Данії стали стіною навколо, щоб деталі не були видно камерам. Еріксена повертали до життя за допомогою масажу серця, використовували дефібрилятор. Коли відвозили до лікарні, він був у свідомості, а за годину прийшов у норму і попросив дограти поєдинок.