200
0
НОК. Максим Городинець та Аліна Дадерко

Найкращими спортсменами травня 2024 року визнані Максим Городинець (стрільба) та Аліна Дадерко (важка атлетика, U-18).

Експертна комісія НОК України з визначення найкращих спортсменів місяця та їх тренерів розглянула досягнення спортсменів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми, що проходили протягом травня.

Найкращим спортсменом травня 2024 року визнаний Максим Городинець – чемпіон та призер чемпіонату Європи з кульової стрільби – швидкісна стрільба з пістолета (м. Осієк, Хорватія). Окрім особистої золотої нагороди українець став володарем олімпійської ліцензії. Ще двічі він підіймався на подіум у командних змаганнях. У мікст-дуетах у швидкострільному пістолеті на 25 м Максим Городинець та Юлія Коростильова стали першими. А чоловіча трійка у складі Максим Городинця, Володимира Пастернака та Дениса Кушнірова у цій ж дисципліні піднялася на другу сходинку п'єдесталу пошани.

У номінації найкраща юна спортсменка місяця перемогла Аліна Дадерко – призер чемпіонату світу з важкої атлетики до 17 років (м. Ліма, Перу). За сумою двоборства у ваговій категорії до 59 кг Аліна стала другою (184 кг). Також важкоатлетка здобула срібну нагороду у ривку (84 кг) та бронзову у поштовху (100 кг).

В НОК України привітали спортсменів із перемогою у конкурсі та побажали подальших успіхів на міжнародних аренах.