Порятунок на останніх секундах. Україна та Уельс розписали бойову нічию

Гол Ніколь Козлової дозволив українкам уникнути поразки

15927
3

Минулого тижня українки вже грали на виїзді з Уельсом і зіграли внічию 1:1. В принципі, третього місця в групі повинно вистачити, щоб кваліфікуватися на чемпіонат Європи, але перемоги завжди потрібні.

Активніше розпочали поєдинок валлійки, українки спершу просто грали на відбій. Невпевнено відчували себе всі лінії, особливо воротар, центр захисту і півзахист. Але першими вдалося забити «синьо-жовтим», після рідкісної несподіваної красивої комбінації відзначилася Калініна.

Далі матч проходив у не найкращих традиціях жіночого футболу з боротьбою і обрізками, а в середині другого тайму українки двічі поспіль пропустили – з пенальті і після дальнього удару. Здавалося, що гра буде програна, але на останніх хвилинах валлійки спершу ледь не забили собі самі, а потім все ж пропустили перед самим фінальним свистком після навісу Апанащенко і удару головою в падінні Козлової.

2:2 – Україні ще треба зіграти по матчу з Хорватією і Косово.