Україна: Келюшик - Петрик, Апанащенко, Люб.Шматко, Басанська - Семків - Андрухів (Козлова, 84), Калініна (Панцулая, 76), Хімич, Овдійчук (Малахова, 84) - Кравчук (Глущенко, 64)

Запас: Боклач, Самсон, Подольська, Котик, Шайнюк, Корсун

Уельс: Кларк - Джонс (Макатір, 68), Ледд, Еванс, Джоел (Вудхем, 68)- Холланд, Інгл, Роув, Джеймс - Фішлок, Бартон (Робертс, 85)

Запас: Соупер, Міддлтон-Пейтел, Робертс, Френсіс, Есткорт, Джонс, Павелл, Е. Гріффітс, Ф. Морган

Стадіон: «Гроцлін Дискоболія» (Гродзиск-Велькопольски, Польща)

04 червня о 22:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

04 червня о 22:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +7

ГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Апанащенко на фланзі накрутила суперниць, подала і Ніколь Козлова головою в падінні пробила з меж воротарського під перекладину!

04 червня о 22:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +6

Холланд сфолила.

04 червня о 22:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +5

Штанга!

Після навісу Басанської Еванс підрізала м'яч головою і ледь не забила у свої ворота. Як сказав коментатор, відзахищалася.

04 червня о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +3

Хімич рробила типу навіс, але просто копнула м'яч в напрямку чужих воріт.

04 червня о 22:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Сім хвилин додано.

04 червня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Заміна в Уельсу

Робертс замість Бартон

04 червня о 22:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Заміни в України

Козлова і Малахова замість Андрухів і Овдійчук.

04 червня о 22:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Не видно, за рахунок чого наші землячки збираються зрівнювати...

04 червня о 22:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Коментатор жаліється на суддівство. Даремно.

04 червня о 22:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Заміна в України

Панцулая замість Калініної

76’

ГОЛ!

Шиатко виносила м'яч зі штрафного, вийшло на ногу Фішлок, яка проьила сильно і точно в лівий верхній кут воріт метрів з 20!

04 червня о 22:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

ГОЛ!

Бартон сильно пробила по центрі під перекладину, Келюшик стрибнула в кут.

04 червня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Пенальті!

Як і в першому матчі. Петрик врізалася в суперницю.

04 червня о 22:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Небезпечно!

В штрафному Уельсу наші футболістки не зуміли пробити в кількох гострих ситуаціях!

04 червня о 22:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Заміни в Уельсу.

Макатір замість Джонс, Вудхем замість Джоел

04 червня о 22:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Овдійчук зіштовхнулася з Роув і лежить на газоні.

04 червня о 22:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Глущенко замість Кравчук.

62’

... і знову те саме...

04 червня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

... і далі там само...

57’

Гра йде в центрі поля...

04 червня о 22:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Коментатори розповідають про особливості жіночого футболу, не можу з ними не згодитися, але писати про них прямо не буду через причини коректності.

04 червня о 22:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Валійки атакують, але без гостроти.

04 червня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Небезпечно!

Після навісу зліва м'яч летів паралельно лінії воріт України на відстані від неї і ніхто не зумів ні винести, ні заштовхнути м'яч за лінію.

04 червня о 22:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

04 червня о 21:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

04 червня о 21:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Хвилина додана.

45’

Келюшик виловила подачу Роув зі штрафного.

04 червня о 21:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Команди дограють матч, нічого цікавого на полі нема.

04 червня о 21:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Басанська хотіла винести м'яч на фланзі, але влучила Бартон у живіт.

04 червня о 21:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Валійки в шоці, гра розклеїлася них.

04 червня о 21:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

ГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Красива вийшла комбінація, не надто типова для помилок цього матчу - Овдійчук пробігла правим флангом, вийшла на ворота, могла бити, але віддала в центр, Кравчук розумно пропустила і Калініна в дотик з десяти метрів спокійно переграла воротарку Уельсу низовим ударом!

04 червня о 21:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Келюшик знову невдало вийшла з воріт в межах воротарського, знову обійшлося.

04 червня о 21:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Невдалий розіграш кутового, можливо, замість спроби пробувати грати технічно треба було б просто навішувати, може, щось би випадково вдалос б зробити.

04 червня о 21:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Після навсу зі штрафного від Уельсу, Келюшик вийшла і не влучила по м'ячеві, але обійшлося.

04 червня о 21:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

М1яч по великій дузі після кутового летів на Бартон, але переважно в таких моментах українки не борються за м'яч, а дивляться, як форвард битиме. Але Калініна все ж зуміла спробувати перешкодити бити, більш-менш вдало.

04 червня о 21:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Після прострілу Петрик справа захисниці Уельсу махнули мимо м'яча, його підібрала Овдійчук і пробила так, що м'яч паралельно воротам полетів назад в точку, звідки Петрик робила простріл.

04 червня о 21:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Момент!

Бартон вийшла зліва на нашу воротарку Келюшик, пробила повз, Любов Шматко зупинила м'яч на відстані півметра від лінії, так обробила м'яч, що він докотився до самої лінії, але все ж винесла після того його до того, як він перетнув лінію воріт.

04 червня о 21:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Від навісу справа українки відбилися, а удар Джеймс на добиванні з лінії штрафного вийшов набагато вищим.

04 червня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Дальній удар українок пом'якшив рикошет і Кларк спокійно забрала.

04 червня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Небезпечно!

Петрик розвинула атаку і рвонула на позицію центрфорварда, але там замкнути простріл Калініної справа не зуміла.

04 червня о 21:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Гра безмоментно йже в центрі поля, перевага у валійок.

04 червня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Трансляція, яка перервалася на ютубі, віднайшлася на сайті Суспільного: Спорт.

04 червня о 21:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Після невдалого кутового валлійок почалися проблеми з трансляцією.

04 червня о 21:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

03 червня о 20:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 4 червня, відбудеться поєдинок відбіркового турніру жіночого Євро-2025, у якому зустрінуться збірні України та Уельсу. Матч пройде в польському місті Гродзіськ-Велькопольськи на стадіоні «Гроцлін Дискоболія», гра розпочнеться о 21:00 за київським часом.

Наша команда знаходиться на третьому місці групи В4, а збірна Уельсу лідирує у квартеті. Минулого тижня «синьо-жовті» провели гостьовий поєдинок із валлійками, зігравши внічию з рахунком 1:1. Для продовження боротьби за путівку на чемпіонат Європи у плей-оф українки мають увійти до трійки кращих команд групи.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна – Уельс.