0

Дані КАРВАХАЛЬ: «Ця гра була дуже важкою»

Захисник «Реала» прокоментував перемогу над «Боруссією»

УЄФА. Дані Карвахаль

Іспанський захисник мадридського «Реала» Дані Карвахаль прокоментував перемогу над дортмундською «Боруссією» (2:0) у фіналі Ліги чемпіонів 2023/24:

«Я не можу належним чином пояснити, що це за відчуття. Це безмірне щастя.

Ця гра була дуже складною. Ми це передбачали ще на стадії підготовки. Ми закінчили перший тайм без пропущеного, і ми знали, що наші моменти прийдуть. Чесно кажучи, ми до перерви навіть не заслуговували на нічию.

Ми вміємо страждати, але, повірте, я б хотів вигравати ці матчі легше. Я приходив на кутові більшу частину сезону. Рішучість є ключем до мого підходу Перед тим, як забити, я просто відчував, що хочу забити. Той факт, що в підсумку я забив головою, як найменший гравець на полі, звичайно, приємний.

Це неймовірно, неймовірно. У мене немає слів, щоб описати те, чого ми досягли. Виграти свою шосту Лігу чемпіонів – це немислимо. Увійти в цю обрану групу, де лише 5 гравців виграли шість трофеїв! Не знаю, це щось унікальне за відчуттями! Я особливо щасливий, що творю історію з «Реалом».

Я дуже пишаюся тим, що мої діти бачать, як я виграю ці трофеї. Вони дуже радіють тому, чого досягає їхній тато, і люди говорять їм у школі, який хороший їхній тато, і що вони дуже раді за нього».