Легендарний український воротар отримав важку травму

Андрій Пятов зламав ребро у матчі UA Steel

20608
2
УАФ. Андрій Пятов

В ніч з 26 на 27 травня відбувся матч першого раунду турніру 2024 Kings World Cup з міні-футболу між українською командою UA Steel та бразильським колективом G3X FC. Перемогу з рахунком 4:0 здобули латиноамериканці.

Ворота команди UA Steel з перших хвилин захищав легендарний український ексголкіпер донецького «Шахтаря» Андрій Пятов, проте під час матчу він отримав травму, через що був змушений залишити поле.

Пізніше відомий блогер та президент UA Steel Михайло Лебіга повідомив, що Андрій Пятов зламав ребро. Цікаво, що травма сталася на 5-й хвилині, проте після цього воротар ще 15 хвилин відбивав удари суперників.