25 травня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команда тен Гага продовжує стримувати суперників.

25 травня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Еванс блокував на кутовий подачу Доку з правого флангу.

25 травня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Аканджі збив Гойлунна на лівому фланзі оборони біля штрафного.

25 травня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ! Вокер отримав передачу з лівого флангу до зони перед штрафним і пробив у лівий нижній, проте Онана витягнув.

25 травня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Замість Рашфорда випустили Гойлунна.

25 травня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Замість Мартінеса вийшов Еванс.

25 травня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Доку з лівого кута воротарського пробивав у дальній, але захисники підрізали на кутовий.

25 травня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Дуже стрімкий розвиток подій на полі, тож не все ще вирішено.

25 травня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

МОМЕНТ! Потужний постріл від Гарначо з правого флангу штрафного в ближній кут на кутовий парирував Ортега.

25 травня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

МОМЕНТ! Передачу Фодена до правого флангу штрафного Альварес завершив ударом низом повз дальню стійку.

25 травня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

МОМЕНТ! Альварес грав до правого флангу штрафного, суперники м'яч блокували, після чого з відскоку пішов удар над воротами.

25 травня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

МОМЕНТ! Шаленим пострілом здалеку із центральної зони перед штрафним Вокер цілив у правий кут, але Онана витягнув.

25 травня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Альварес дограватиме замість Де Брюйне.

25 травня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

ПОПЕРЕЧИНА! Миттєвий удар Голанда в поперечину з межі штрафного на завершення передачі з лівого флангу.

25 травня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Гвардіол невдало закинув до лівого флангу штрафного на Доку.

25 травня о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Бруну грав до правого флангу штрафного на Рашфорда, але захисники блокували.

25 травня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Родрі запустив удар із центрального кола над воротами.

25 травня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замість Аке грає Аканджі.

25 травня о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ковачича поміняли на Доку.

25 травня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 травня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

25 травня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Фол від Мейну перед власним штрафним.

25 травня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Мактомінея на чужій половині збив Ковачич.

25 травня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Чергові помилки в атаці від Сіті.

25 травня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Діагональ Рашфорда на правий фланг атаки для Гарначо завершилась передачею в центр на Бруну, а той продовжив на дальню для Мейну.

25 травня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

ОФСАЙД! Гарначо з офсайду на правому фланзі контратаки покотив на порожні для Рашфорда.

25 травня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Прагматичний футбол триває від Юнайтед і надалі.

25 травня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Гарначо програв закидання від Далота з власної половини на центральний вхід до чужого штрафного, але суперник примудрився головою перекинути Ортегу й аргентинець пробивав у порожні.

25 травня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Ніхто не пішов завершати простріл Фодена з правого флангу штрафного.

20’

Трохи Сіті заграється з м'ячем в атаці.

25 травня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Наче й не виходить із чужої половини команда Гвардіоли.

25 травня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Трохи карикатурного мистецтва від Фодена на правому фланзі призвело до штрафного.

25 травня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Команда Гвардіоли продовжує возити м'яч у центрі поля.

25 травня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

МОМЕНТ! Удар у ближній кут із правого флангу штрафного від Гарначо забрав Ортега.

25 травня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Пасивний початок від Юнайтед. Вичікують.

25 травня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Сіті захопив ініціативу з перших хвилин.

25 травня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Не побачили фол від Мартінеса під час поштовху в спину Голанду при подачі з лівого флангу.

25 травня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 травня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25 травня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 травня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 25-го травня, відбудеться поєдинок фінального поєдинку Кубка Англії, у якому змагатимуться «Манчестер Сіті» і «Манчестер Юнайтед». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Вемблі», початок о 17:00.

Еріка тен Гага звільнять з посади головного тренера «Червоних дияволів» відразу після фіналу. Незалежно від результату. Тож у нідерландця залишився останній шанс довести, що, можливо, керівництво клубу сильно поспішає зі своїм рішенням. Окрім того, «Юнайтед» так і не відібрався до єврокубків через чемпіонат на наступний сезон, тому, якщо поступиться, то це буде нищівний удар по всьому наступному сезону. І лише після цього в клубі згадують, що в майбутній грі буде дербі. Проти нового-старого чемпіона країни. Рік тому Манчестер був «небесно-блакитним».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Манчестер Сіті» – «Манчестер Юнайтед».