4 сирени, 2 голи. Дніпро-1 і Шахтар не виявили сильнішого в затяжному матчі
Команди з'ясовували стосунки понад 4 години
![4 сирени, 2 голи. Дніпро-1 і Шахтар не виявили сильнішого в затяжному матчі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/23/orig_684727.jpg)
Команди почали поєдинок активно. М'яч довго в центрі поля не затримувався, але й моментами гравці не тішили – захисні лінії явно перевершували своїх візаві. Але гравці старалися і, як виявилося, не даремно. Насамперед, це стосувалося господарів поля.
На 10-й хвилині під високим пресингом дніпрян помилився лівий захисник Шахтаря Педріньо. М'яч після невдалої передачі в його виконанні перехопив Філіппов і впевнено розібрався з Твардовським, для якого звітна гра була першою за гірників в УПЛ.
Повівши в рахунку 1:0, підопічні Юрія Максимова зраджувати себе не стали і постаралися зберегти зухвалість у своїх атакувальних акціях. Завзято вперед ішли і футболісти Шахтаря. Гра була привабливою, але не все в ній виявилося передбачуваним. На 19-й хвилині матч був перерваний через повітряну тривогу. Пауза вийшла недовгою – вже за 20 хвилин поєдинок взяв рестарт. Але, на жаль, за 5 хвилин чергова повітряна тривога в Дніпропетровській області ще раз перервала гру. Цього разу пауза вийшла на порядок тривалішою - 1 годину і 10 хвилин команди не грали.
Після другого простою гра трохи змінилася. Не відразу, а поступово ініціатива перейшла до гірників, і вони закономірно перед самою перервою домоглися успіху. Сікан, вигравши другий поверх, скинув м'яч на вихід Шведу. Той прорвався до штрафного майданчика Дніпра-1 і з-за його меж влучно пробив. Волинець успішно зреагував, але парирував м'яч просто перед собою. Це дозволило Марлону холоднокровно зіграти на добиванні. 1:1.
Другий тайм стартував під диктовку гравців Шахтаря. Вони діяли в тому самому ключі, що й на останніх хвилинах першого тайму, коли досягли успіху і рахунок зрівняли. Утім, цього разу відзначитися вдруге в матчі та вийти вперед їм не вдалося. А приблизно в середині другої 45-хвилинки дніпряни ініціативу перехопили. Сталося це не в останню чергу через Гуцуляка, який вийшов на заміну замість Лєднєва.
На 75-й хвилині повітряна тривога втретє зупинила гру. Ледве команди приготувалися поєдинок продовжити після паузи у 20 хвилин, як знову було оголошено повітряну тривогу.
Загалом, із великим нервовим напруженням гру все ж вдалося завершити. Тривала вона майже чотири з половиною години. Нічия – 1:1.
У таблиці УПЛ «Шахтар» перший, маючи 71 очко. У «Дніпра-1» 4-та позиція з 49 пунктами. Стільки ж балів і в «Руха».
«Дніпро-1» – «Шахтар» – 1:1
Філіппов, 10 – Марлон, 44
«Дніпро-1»: Волинець – Адамюк, Сваток, Сарапій, Пасіч, Бабенко, Рубчинський, Піхальонок, Очеретько, Лєднєв (Гуцуляк, 60), Філіппов.
«Шахтар»: Твардовський – Бондар (Лемкін, 76), Степаненко, Швед, Гочолеішвілі, Сікан, Педріньо, Міроші, Назарина (Бондаренко, 90+1), Марлон (Кевін, 84), Невертон (Криськів, 84).
Арбітр: Денис Шурман (Київська область).
Стадіон: «Дніпро Арена» (Дніпро).
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696075.jpg)
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696075.jpg)
Пілоти та команди йдуть на перерву
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696241.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696241.jpg)
Даяна поступилася Камілі Осоріо в 1/16 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Аргентина – фаворит у матчі з Україною, це факт»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696252.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Аргентина – фаворит у матчі з Україною, це факт»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696252.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
Вечірнє сонце, дякую за втому,
За тих лісів просвітлений едем,
І за волошку в житті золотому.
За твій світанок, і за твій зеніт,
І за мої обпечені зеніти,
За те, що завтра буде зеленіть,
За те, що вчора встигло одзвеніти.
За небо в небі, за дитячий смiх,
За те, що можу і за те, що мушу.
Вечірнє сонце, дякую за тих,
Котрі нічим не осквернили душу.
За те, що завтра жде своїх натхнень,
Що десь у світі кров ще не пролито.
Вечірнє сонце, дякую за день,
За цю потребу пісні, як молитви.
Ліна Костенко