Владислав КАБАЄВ: «Не соромно програти Шахтарю, але дуже неприємно»

Гравець Динамо оцінив поразку у гонці за титул

1129
0
ФК Динамо Київ. Владислав Кабаєв

Півзахисник «Динамо» Владислав Кабаєв прокоментував поразку 0:1 у матчі з «Шахтарем», що принесло конкуренту чемпіонський титул.

«Результату немає, негативні емоції. Перший тайм не вдався, була нервовість. У другому таймі ми переграли суперника, більше давили. Не соромно програвати такий матч прямому конкуренту, але дуже неприємно. Для мене це перший випадок, коли я брав участь у чемпіонському матчі.

«Вдячний ЗСУ та вболівальникам. Але це неприємний епізод у моїй кар'єрі. «Шахтар» – хороша команда з хорошою обороною. Важко створювати моменти. Були якісь моменти... Реалізації не вистачило».

«Ми злі, але голову не опускаємо. У новому сезоні я не хочу відпускати «Шахтар» чи іншу команду, націлений виграти чемпіонат», – сказав Кабаєв.