0

Тен ХАГ – про вчинок Антоні після перемоги над Ковентрі: «Його провокували»

Головний тренер МЮ став на захист свого підопічного

Getty Images/Global Images Ukraine. Ерік тен Хаг та Антоні

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував поведінку вінгера «МЮ» Антоні після драматичного півфіналу Кубка Англії з «Ковентрі».

На 70-й хвилині зустрічі «МЮ» вів із рахунком 3:0, але «Ковентрі» вдалося перевести гру в овертайм. У підсумку манкуніанці зуміли перемогти лише в серії пенальті (4:2). Після переможного 11-метрового для «Юнайтед» у виконанні Расмуса Хойлунда бразилець Антоні вибіг перед гравцями «Ковентрі» і, ставши до них обличчям, картинно приклав долоні до вух.

«Його провокували, але він не мав так реагувати. Ви не бачили провокацію — лише реакцію на неї. Однак йому не слід було цього робити. Я також бачив, як повівся Гаррі Магвайр, який відразу підійшов до суперників, щоб потиснути їм руки», — цитує тен Хага BBC Sport.

Нагадаємо, у фіналі Кубка Англії «Манчестер Юнайтед» зіграє проти «Манчестер Сіті».