Валерій ІВАЩЕНКО: «У нас вже зараз той етап, коли усі матчі є лобовими»

Головний тренер «Оболоні» прокоментував нічию з «Металістом 1925»

202
1
ФК Оболонь Київ. Валерій Іващенко

Головний тренер київської «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував нічию з харківським «Металістом 1925» (1:1) у матчі 25-го туру УПЛ:

«У нас вже зараз той етап, коли усі матчі є лобовими. В усіх поєдинках нам треба набирати залікові бали, щоб відриватися від наших прямих конкурентів. У першому таймі нам вдалося забити швидкий м’яч, мали ще декілька якісних нагод, але дещо нас підвела реалізація. Я думаю, що забий ми другий м’яч, стало би трохи спокійніше. У другому таймі ми знали, що «Металіст 1925» піде відіграватися, тому перевага у два м’ячі стала би важливим елементом. Однак, і у другій половині гри ми мали хороші контратаки, які могли вдало завершувати.

Бійцівські якості моїх футболістів на високому рівні. Але, все ж таки, нам не вистачає певного досвіду гравцям, щоб краще реалізовувати свої нагоди. У другому таймі почали грати простіше, на команду психологічно тиснув рахунок. 1:0 – це завжди слизький рахунок, тому треба було обов’язково забивати другий. Але вже як є, цей матч вже історія, нам зараз потрібно думати про наступні матчі.

У «Металіста 1925» хороша команда, досвідчені виконавці і ми знали, що буде важко. На табло рахунок 1:1 – значить, рахунок справедливий. Нікуди не подінешся, це футбол і його передбачити неможливо. Мої хлопці стараються, вони молодці, не усе відразу виходить, тому будемо працювати над вдосконаленням результату».

(2)

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 25

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ