Заміни принесли вольову перемогу. Шахтар у Львові обіграв Зорю

Донецький клуб знову завдав поразки луганчанам

6373
219
ФК Шахтар

25 тур Української Прем'єр-ліги закривало протистояння у Львові, в якому зустрілися донецький «Шахтар» та луганська «Зоря». Кілька днів тому ці суперники проводили перенесений матч першого кола, і дуель завершилася перемогою «гірників» з рахунком 3:1.

Луганчани підійшли до поєдинку із суттєвими кадровими проблемами. Зокрема, одразу троє футболістів «Зорі» не могли допомогти своїй команді через дискваліфікації (йдеться про Батагова, Джордана та Герреро). У «Шахтаря» поза грою виявився Конопля, який отримав пошкодження, та дискваліфікований Зубков.

Після стартового свистка «гірники» взяли м'яч під контроль та зайнялися пошуками вільних зон біля штрафного майданчика суперників. Луганці великими силами оборонялися, а єдиний форвард «Зорі» Ндур чергував біля центральної лінії. Щоправда, сенегальцеві рідко вдавалося чіплятися за м'яч і розпочинати атаки своєї команди.

Вже на 5-й хвилині зустрічі Сапутіну довелося демонструвати реакцію після удару Бондаренка. Міг забивати Траоре, який після скидки Шведа з центру штрафного майданчика пробив вище за мету. Незадовго до перерви після ще одного удару Бондаренка м'яч трохи розминувся зі штангою. А було ще безліч заблокованих луганчанами ударів та прострілів у штрафний майданчик.

На початку другого тайму «гірники» продовжили чинити тиск на захисну лінію суперників, але несподівано «чорно-білі» провели результативну контратаку. Кирюханцев праворуч увірвався до штрафного майданчика «Шахтаря» і навісив на Антюха, який пробив головою. М'яч влучив у руку Бондарю і залетів у ворота.

На пропущений гол тренерський штаб донецького клубу відреагував замінами: на поле вийшли Сікан, Кевін, Марлон та Егіналду. М'яч дивом не залетів у ворота після удару Марлона, який з меж воротарського замкнув навіс Бондаренка. «Гірники» не перестаючи атакували, а гості відчайдушно відбивалися від штурму суперників. Але утримати свої ворота у недоторканності «чорно-білі» не змогли. Навіс Кевіна влучним ударом замкнув Егіналду.

Футболісти «Шахтаря» продовжили атакувати великими силами і ледь знову не пропустили. Спочатку Різник відбив сильний удар Яцика, а потім голкіпер не дав із гострого кута забити Антюху. За кілька хвилин луганчани провалилися в обороні, безперешкодно дозволивши Сікану замкнути навіс у штрафний майданчик. Ще одним ударом для «Зорі» стало вилучення Сапутіна, який збив Сікана, що вривався до штрафного майданчика.

Таким чином, донецький клуб здобув вольову перемогу. У наступному турі «гірники» проведуть гостьовий матч із ЛНЗ, а луганці зіграють домашній із «Оболонню».