Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

WTA
| Оновлено 22 квітня 2024, 13:13
3797
0

Костюк пояснила, чому не вважає фінал у Штутгарті проривом у кар'єрі

Але все одно Марта вважає, що стала кращою

| Оновлено 22 квітня 2024, 13:13
3797
0
Костюк пояснила, чому не вважає фінал у Штутгарті проривом у кар'єрі
Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

Українська тенісистка Марта Костюк відповіла на запитання, чи вважає вона останній тиждень у Штутгарті проривом у своїй кар'єрі.

Зазначимо, що на шляху до фіналу українка виграла у трьох суперниць із топ-10: Чжен Ціньвень (№7 WTA), Коко Гофф (№3 WTA) і Маркети Вондроушової (№8 WTA).

- Це набагато коротший турнір, ніж Grand Slam, хоча це турнір дуже високого рівня. Теніс сам по собі дуже різний, кожен день, кожен турнір.

Знаєте, я можу зіграти змагання WTA 500 і провести чотири з п'яти матчів проти гравців топ-10, але Чжен Ціньвень цього року в Австралії дійшла до фіналу, не зустрівши на шляху жодної суперниці з топ-50.

Чи достатньо для перемоги на турнірі Grand Slam зіграти у фіналі цього турніру, чи ні? Чи потрібно виступати краще? Я не можу оцінити, чи був це прорив, чи ні, тому що цього року в мене було багато неймовірних тижнів, і всі вони були дуже різними. Я грала з гравцями різного рівня, але в якісь тижні я долала більше труднощів, в якісь – менше.

Я не вимірюю, був це прорив чи ні, тому що це був дивовижний тиждень, і я пройшла через багато чого і стала кращою. Це єдине, на чому я фокусуюся.

Я не сприймаю це як щось неймовірне, як вау, найкращий тиждень мого життя або щось у цьому дусі. Ні, звісно, це був чудовий тиждень, але я живу далі.

Оцініть матеріал
(19)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.