Костюк розповіла, чому програла Рибакіній у фіналі турніру в Штутгарті
Марта вважає, що головною причиною стала її втома
![Костюк розповіла, чому програла Рибакіній у фіналі турніру в Штутгарті](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/199/orig_679952.jpg)
Українська тенісистка Марта Костюк прокоментувала поразку у фіналі турніру WTA 500 у Штутгарті (Німеччина), де вона поступилась Єлені Рибакіній з Казахстану – 2:6, 2:6.
- Якщо говорити про те, що ви не змогли дати бій у фіналі, наскільки це було пов'язано з божевільним тижнем, який сьогодні дався взнаки, і наскільки – з тенісом, який показала Єлена?
- Я думаю, що на 90% зіграла роль моя втома. Щоранку я не знала, чого очікувати від себе сьогодні на корті. Те, що я змогла протриматися весь цей тиждень і зіграти вчора в приголомшливий теніс, було чимось неймовірним, і я ніколи б не подумала, що зможу це зробити.
Очевидно, що у фіналі я дуже нервувала. Я дуже хотіла виграти. Думаю, що багато чого склалося воєдино, я просто не могла більше з усім впоратися.
- Чи було у вас відчуття перед матчем, що ви втомилися, чи воно прийшло під час зустрічі?
- Не знаю, тому що я не намагалася зрозуміти перед матчем, втомилася я чи ні. Я намагалася якомога краще підготуватися до цього поєдинку. Коли я була на корті, для мене це було одне очко за іншим, гейм за геймом. Сьогодні в мене практично нічого не виходило.
- Ви сказали, що пишаєтеся своїми досягненнями цього тижня і цього року. Але ви були засмучені наприкінці матчу, коли кинули ракетку. Чи вважаєте ви, що сьогодні не зовсім впоралися зі своїм завданням?
- Ви коли-небудь програвали матч за Porsche (посміхається)? Це боляче. Чесно кажучи, коли я програла фінал у Сан-Дієго, було не так боляче, як сьогодні. Це єдиний турнір у світі, коли у фіналі ти щось виграєш окрім титулу і призових грошей.
Звичайно, я дуже хотіла виграти. Думаю, хто б не програв тут у фіналі, він мене дуже добре зрозуміє (посміхається).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Він виграє стильно». Чісора назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695636.jpg)
![«Він виграє стильно». Чісора назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695636.jpg)
Реванш відбудеться 21 грудня 2024 року
![Голепад і драма у Рівному. Минай у серії пенальті здолав Епіцентр](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695744.jpg)
![Голепад і драма у Рівному. Минай у серії пенальті здолав Епіцентр](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695744.jpg)
Закарпатський клуб продовжить боротьбу за місце в УПЛ
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 27 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695558.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 27 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695558.jpg)
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695656.jpg)
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695517.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365777.jpg)
![Muskrat2](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365777.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)
![Олександр Науменко](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)