ШИЩЕНКО: «На полі була лише одна команда. У нас нічого не виходило»
Наставник «Полісся» розчарований грою своєї команди
![ШИЩЕНКО: «На полі була лише одна команда. У нас нічого не виходило»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/199/orig_679895.jpg)
Наставник житомирського «Полісся» Сергій Шищенко підбив підсумки матчу 25-го туру УПЛ проти київського «Динамо» (0:3). Він визнав, що у його команди сьогодні нічого не виходило.
«Тут нема про що особливо говорити. Ви сьогодні бачили, що була одна команда на футбольному полі, на жаль. У нас нічого не виходило. Будемо аналізувати, будуть зроблені висновки. Але це буде після аналізу, зараз я не можу багато сказати, бо сьогодні футболу не було.
Футболісти грають з емоціями, але трішки треба емоції направляти в правильне русло, а не на те, щоб були жовті чи червоні картки. Це проблеми самих футболістів і вони повинні розуміти чому так.
Макуана до кінця сезону вибув. Шабанов хворів, у нього була температура, він був в заявці, але не працював в загальній групі, йому потрібен час. Ндукве захворів. В нас є певні проблеми, але є і хороші футболісти, які можуть виконувати ті вимоги, які я хочу бачити, які я хочу, щоб вони показували кожну гру і давали якість. Ті хлопці, які зараз є – вони в обоймі, вони максимально працюють.
Ще достатньо ігор, щоб «Полісся» потрапило до єврокубків, туди рухатимемося. З такою грою важко, але ми намагатимемося це зробити. Ви бачите, що чемпіонат дуже якісний, усі команди однакові. У кожній грі – бій, у кожній грі важко грати один з одним. Тому, я думаю, що «Полісся» – амбітний клуб, який хоче розвиватися, рухатися до єврокубків, але потрібно бути стабільними в плані гри, в плані результату, щоб виконати це завдання. У нас плани максимальні та настрій потрапити до єврокубкової зони. Ще не все втрачено», – сказав Сергій Шищенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696010.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696010.jpg)
Сербські фанати важко пережили побиття їхньої команди в Любліні
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696008.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696008.jpg)
Олександр хоче, щоб Василь знову бився
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696116.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696116.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
![ОІ-2024. Футболістки Японії шокували Бразилію, Австралія забила 6 голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696139.jpg)
![ОІ-2024. Футболістки Японії шокували Бразилію, Австралія забила 6 голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696139.jpg)