Запасні: Горох, Мисак, Кукош, Гончаренко, Дорош, Паулаускус.

Стадіон: «Ворскла» імені О.Бутовського (Полтава).

20 квітня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 квітня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини.

20 квітня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

ГООООООООООООООООООЛ!

Після простого виносу від воріт Колоса гравець Ворскли послизнувся в центрі поля, Салабай у контратаці протягнув м'яч майже до штрафного майданчика, відпасував ліворуч на Велетня, який наблизився до воріт та переграв Ісенка.

20 квітня о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Заміна у складі Колоса. Велетень вийшов на поле замість Оріховського.

20 квітня о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Островський замінив Челядіна у складі Ворскли.

20 квітня о 19:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Салабай зі штрафного майданчика скинув м'яч під удар Оріховському, той пробив приблизно з 20 метрів - удар заборкрвано.

20 квітня о 19:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Не можуть господарі створити гольовий момент, хоча гра майже весь час проходить поблизу штрафного майданчика Колоса.

20 квітня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

У складі Колоса Салабай гратиме замість Безбородька.

20 квітня о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Мякушко на лівому фланзі класно обіграв опонента та виконав навіс на дальню стійку, але там не було нікого з партнерів.

20 квітня о 19:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Фесюн забрав м'яч до рук після зрізки від Гончаренка.

20 квітня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Мякушко завдав удару з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

20 квітня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Подвійна заміна у складі Ворскли. Замість Якубу та Нестеренка гратимуть Корнієнко та Глущенко.

20 квітня о 19:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Ворскла невдало виконала кутовий. Поки що не вдається полтавцям створити гольвоий момент біля воріт гостей.

20 квітня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Пердута та Ємець поштовхалися поблизу кутового прапорця. Попередження отримав Ємець.

20 квітня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Челядін зі штрафного пробив у площину воріт - Фесюн відбив!

20 квітня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Чорноморець втратив м'яч на фланзі поблизу штрафного майданчика та сфолив, щоб не дозволити господарям провести атаку.

20 квітня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Челядін грубо зіграв у центрі поля.

20 квітня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

ГОООООООООООООООООООООООООЛ!

Ільїн зі своєї половини поля віддав дальній верховий пас на Безбородька. Форвард головою прокинув м'яч собі на хід, а потім несподівано пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч влучив у дальній нижній кут воріт!

Другий гол Безбородька у 22 матчах цього сезону. Перед цим він забив у 3-му турі Вересу. З 12 серпня не забивав Безбородько.

20 квітня о 19:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Ковталюк у штрафному майданчику завдав удару з розвороту, м'яч влучив у гравця Колоса та полетів за межі поля.

20 квітня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Топалов після передачі Ільїна увійшов до штрафного майданчика, але Пердута не дозволив йому пробити по воротах.

20 квітня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

20 квітня о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Перший тайм завершено!

20 квітня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину.

45’

Ємець прострілив з правого флангу, Хрипчук вибив м'яч на кутовий.

20 квітня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Небезпечно!

У штрафному майданчику Челядін віддав пас під удар Ковталюку, форвард завдав удару, Фесюн відбив м'яч.

20 квітня о 19:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Коватлюк з правого флангу віддав пас на Мякушка, той мчав в напрямку штрафного майданчика, але Мілько у підкаті вибив м'яч.

20 квітня о 18:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Пердута віддав ліворуч на Кане, той прострілив у штрафний майданчик, гравець Колоса вибив м'яч.

20 квітня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Павлюк віддав класну дальню передачу на Мякушко, який прийняв м'яч у штрафному майданчику та намагався пробити, але Ємець заблокував удар.

20 квітня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Демченко виконав штрафний удар. Він закрутив м'яч у ближній кут воріт, Ісенку довелося попрацювати, щоб ліквіувати загрозу.

20 квітня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Кане збив Ільїна майже на куті штрафного майданчика.

20 квітня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Кане намагався пробити з меж штрафного майданчика після передачі від Сіссоко, але не влучив по м'ячу.

20 квітня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ!

Після дальньої передачі зі своєї половини поля Мякушко скинув м'яч на хід Нетеренку. Той увійшов під гострим кутом у штрафний майданчик та пробив у ближній кут - Фесюн відбив. А можна було віддати у центр на Ковталюка, який був один перед воротами.

20 квітня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Після навісу від Топалова Ісенко забрав м'яч до рук.

20 квітня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Челядін продовжить гру.

20 квітня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Челядін послизнувся та залишився лежати на газоні.

20 квітня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Кане намагався завдати удару з-за меж штрафного майданчика. Мілько заблокував.

20 квітня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Мілько в центрі поля грубо зіграв проти Пердути.

20 квітня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Команди розпочали матч у повільному темпі. Поки що боротьба точиться переважно в районі центральної лінії поля.

20 квітня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Сіссоко пробив здалеку - м'яч пролетів вище воріт.

20 квітня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

20 квітня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди вийшли на поле.

20 квітня о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Через повітряну тривогу початок матчу перенесено на 18:20.

20 квітня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 квітня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 квітня о 0:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Полтавська «Ворскла» та ковалівський «Колос» зустрінуться у суботу, 20 квітня, у матчі 25-го туру Української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбудеться в Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського. Початок призначено на 18:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перед початком 25-го туру команда з Полтави посідала у турнірній таблиці сьоме місце, маючи в активі 30 очок після 24 матчів. Клуб з Київської області, набравши у 23 поєдинках 25 очок, ішов на одинадцятій позиції.

Sport.ua проведе текстову трансляція матчу «Ворскла» – «Колос».