18.04.2024 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 0:2 1 : 1

Хабі Алонсо підбив підсумки складного матчу з Вест Хемом

Іспанець задоволений від виходу до 1/2 фіналу Ліги Європи

966
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Хабі Алонсо

Головний тренер «Баєра» Хабі Алонсо поділився емоціями від матчу з «Вест Хемом» (1:1) у рамках 1/4 фіналу Ліги Європи. Німецький клуб удома здобув перемогу (2:0), завдяки якій вийшов у півфінал турніру.

«Ми готувалися до того, що суперник дуже сильно тиснутиме. Нам було не дуже добре в нашій схемі на гру, ми не могли знайти свою гру. Щиро кажучи, у першому таймі вони були кращими, а ми відчували себе не дуже комфортно. На щастя, ми змінили ситуацію у перерві.

Я щасливий, що ми пройшли далі. У Лізі Європи завжди бувають складні моменти.

У «Вест Хема» хороші футболісти та енергія. Потрібно віддати їм належне, вони грали дуже сильно, зовсім не так, як у Леверкузені. Потрібно впоратися з важкими моментами, не завжди вдається контролювати гру усі 90 хвилин. Дуже важливо, що ми не пропустили другий чи третій гол.

Наш рекорд? Це наслідок гарної роботи. Це дуже приємно і ми раді цьому», – сказав іспанський фахівець.