КІММІХ: «Забити такий важливий гол чудово. Але Арсенал міг ще пропустити»
Автор вирішального м'яча прокоментував перемогу над «канонірами»
![КІММІХ: «Забити такий важливий гол чудово. Але Арсенал міг ще пропустити»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/195/orig_679190.jpg)
Півзахисник «Баварії» Йозуа Кімміх прокоментував перемогу над «Арсеналом» (1:0) у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів та свій гол у ворота «канонірів».
«Це приголомшливе відчуття — забити такий важливий гол перед нашими вболівальниками в такий вечір, як сьогоднішній. Це моменти, заради яких ми так багато працювали. Сьогодні я отримав нагороду найкращому гравцю матчу, чому дуже радий.
Ми дуже добре відіграли другий тайм, «Арсенал» міг пропустити й більше. Зрештою, якщо подивитися на те, як складалися обидва матчі, я вважаю, ми заслужили пройти далі», — цитує Кімміха пресслужба УЄФА.
Нагадаємо, «Баварія» вийшла до півфіналу турніру, де зіграє проти мадридського «Реала».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Терпець увірвався. Перес ухвалив жорстке рішення щодо майбутнього Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695354.jpg)
![Терпець увірвався. Перес ухвалив жорстке рішення щодо майбутнього Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695354.jpg)
«Реал» хоче продати українця вже цього літа
![Динамо Загреб – Шахтар – 1:0. Програли юніорам. Відео гола та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695742.jpg)
![Динамо Загреб – Шахтар – 1:0. Програли юніорам. Відео гола та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695742.jpg)
Дивіться відеоогляд товариського матчу
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695517.jpg)
![Визначено команди, які зіграють у фіналі за вихід до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695740.jpg)
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695656.jpg)