17.04.2024 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 3:3 1 : 1
| Оновлено 18 квітня 2024, 07:20
66184
1

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

66184
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок – 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб – 4:3.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. У серії пенальті він двічі відбив удари гравців «Манчестер Сіті».

Після завершення зустрічі головний тренер «вершкових» Карло Анчелотті прокоментував успіх своїх підопічних:

«Як це все пояснити? Ми добре почали, пішли вперед, а потім нам довелося виборювати виживання, нам довелося страждати. Сіті контролював ситуацію, бо ми захищалися надто глибоко.

Сьогодні ми захищалися дуже, дуже добре. Реал Мадрид – клуб, що ґрунтується на постійній боротьбі за те, щоб залишатися в ситуаціях, з яких, здається, немає виходу, але ми завжди знаходимо вихід.

На той час, коли почалася серія пенальті, ми були повністю впевнені, що ми пройдемо далі. Це єдиний спосіб прийти до Сіті і перемогти. Ви працюєте, жертвуєте та перемагаєте, як можете. Пеп Гвардіола – джентльмен, завжди ним був. Він привітав нас, побажав удачі, і це те, що робить справжній джентльмен», – сказав Анчелотті.

Відеоогляд матчу Манчестер Сіті – Реал – 1:1 (пен. 3:4)