В Іспанії вибули 2 гранди. Визначено першу пару 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

15
Getty Images/Global Images Ukraine. Боруссія Д

Ввечері 16 квітня відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Боруссія» Дортмунд здолала «Атлетіко» Мадрид та вийшла до півфіналу. Перший матч тижнем раніше у Мадриді завершився перемогою іспанського клубу (2:1). Боруссія Д вдома взяла реванш (4:2) та виконала свою задачу.

В іншому півфіналі Барселона, вигравши перший матч (3:2), у другій грі поступилася французькому ПСЖ з рахунком 1:4. Паризька команда вийшла до півфіналу ЛЧ.

Таким чином, два іспанські клуби вибули зі змагань, а першу півфінальну пару ЛЧ склали Боруссія Дортмунд та ПСЖ, ці матчі пройдуть 30 квітня/1 травня та 7/8 травня

У другому півфіналі перетнуться шляхи переможців інших чвертьфіналів. 17 квітня найкращого визначать Ман Сіті та Реал (перша гра – 3:3), Баварія та Арсенал (2:2).

Ліга чемпіонів 2023/24

1/4 фіналу. Матчі-відповіді, 16 квітня

• Боруссія Дортмунд (Німеччина) – Атлетіко Мадрид (Іспанія) – 4:2 (перший матч – 1:2)

Голи: Брандт, 34, Матсен, 39, Фуллкруг, 71, Забітцер, 74 – Хуммельс, 49 (автогол), Корреа, 64

• Барселона (Іспанія) – ПСЖ (Франція) – 1:4 (перший матч – 3:2)

Голи: Рафінья, 12 – Дембеле, 40, Вітінья, 54, Мбаппе, 61 (пен), 89.