Матч ЛНЗ – Верес був призупинений через повітряну тривогу

Матч 24-го туру УПЛ продовжиться у найближчий час

1449
1
Матч ЛНЗ  – Верес був призупинений через повітряну тривогу
НК Верес

Сьогодні, 15 квітня 2024 року, відбувається матч 24-го туру Української Прем'єр-ліги між черкаським ЛНЗ та рівненським «Вересом». Після першого тайму на табло досі горять нулі.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

О 16:29 за київським часом в Черкасах було оголошено повітряну тривогу, через що матч довелося призупинити. Команди на той момент перебували у роздягальнях, адже в цей час тривала перерва між першим та другим таймом.

О 16:56 пролунав відбій. Команди мають продовжити гру в найближчий час (оновлено: рестарт – о 17:15).

У випадку нічийного результату в цьому матчі обидві команди ніяк не змінять своє турнірне становище: «Верес» залишиться на 13-му місці з 20 очками в 23 матчах, а ЛНЗ продовжить посідати 9-ту сходинку з 27 балами в 24 поєдинках.