Мікель АРТЕТА: «Ми мали забити 3, 4 голи, а то й більше»

Наставник «Арсенала» незадоволений реалізацією моментів

1206
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

Головний тренер лондонського «Арсенала» Мікель Артета прокоментував поразку від «Астон Вілли» (0:2) у матчі 33-го туру АПЛ. Фахівець вважає, що його футболісти мали забивати кілька голів і забирати перемогу.

«Дві абсолютно різні половини. У першій все було чудово, один із найкращих таймів у матчі проти топ-команди. Ми мали забити 3, 4 голи, а то й більше. Але ми цього не зробили, а наша перевага не знайшла відображення й у другому таймі. Нам не вистачало імпульсу, не було того ритму, що був у першій половині. А потім ми пропустили два кошмарні голи.

Потрібно віддати супернику належне. У другому таймі нам не вистачало точності у роботі з м'ячем, не вдавалося робити те, що виходило до перерви. У результаті ми програли, вітаємо суперника із набраними очками.

На такому рівні потрібно вміти карати за помилки. Не те щоб можна перевершувати топового суперника протягом 90 або 95 хвилин. Якщо ж не вдається карати, потрібно хоча б не пропускати. Ми цього зробити не змогли.

У другому таймі ми маємо грати спокійніше, щоб знаходити моменти. Ми намагалися добитися цього за допомогою замін, але саме тоді пропустили.

Нам треба перемагати тепер у кожній грі? Ми це все знаємо. Тепер важливо, якою буде реакція на це, проблеми на шляху будуть завжди. Ми виграли 10 матчів, один раз зіграли внічию. Неймовірно, всі на висоті. Перемога, перемога, перемога, перемога, перемога – всі задоволені. Дуже легко підтримувати цю динаміку та залишатися на висоті.

Саме зараз, після цієї поразки, потрібно показати характер і лідерські якості, і ми маємо чудову нагоду зробити це в Мюнхені», – сказав наставник «канонірів».