ГРИГОРЧУК: «Такі помилки – великі шанси пропустити. Й вони не пробачаються»

Головний тренер «Чорноморця» прокоментував поразку від «Зорі»

497
0
FH. Роман Григорчук

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук прокоментував поразку одеської команди у матчі 24-го туру проти Зорі (0:1).

«Пропущений гол? Ми програли, тому зараз у нас не найкращий настрій, щоб називати винних. Гол пропустила команда, і ми цим дуже незадоволені, бо такий гол – подарунок супернику.

Фактично ми майже подарували два м'ячі «Олександрії», а сьогодні це було трохи інакше. Але, все одно, для кваліфікованого суперника такі помилки – це величезні шанси забити гол. І вони не прощаються.

Я не сказав би, що був потужний пресинг від «Зорі». Тут питання до нас самих, бо ці втрати сталися, коли не було якогось тиску, чисельної переваги у відборі. Це просто було один в один, це легкі втрати, ми не мали їх допустити. Можу сказати, що це досить жахлива помилка, коли у футболіста так легко забирають м'яч.

Я думав, чому ми так погано грали у 1-му таймі. Думав: може, ми недостатньо у свіжому стані? Але в 2-му таймі я зрозумів, що не в цьому причина, тому що рух був іншим, набагато кращим.

Чому ми не забили? Ми мали ситуації, коли футболісти могли забити гол. Це просто потрібно взяти та виконати. І в цьому якраз є майстерність, якої нам трохи не вистачає. За такої гри ми мали забити гол. Інакше, якщо ми не можемо забити гол – важко тоді розраховувати на щось взагалі. Потрібно тоді чекати гол на якійсь контратаці. Але при тому, як гра складалася у 2-му таймі більшість часу, то гол там потрібно знаходити».

(1)

Лунін прокоментував топ-матч Ліги чемпіонів Баварія – Реал
Футбол | 01 травня 2024, 07:19 0

Команди зіграли унічию – 2:2

Все вирішиться у Парижі. Боруссія мінімально перемогла ПСЖ
Футбол | 01 травня 2024, 23:58 24

У другому півфіналі ЛЧ сильнішою виявилася німецька команда, хоча парижани мали багато моментів