Тренер NAVI: «Нашим мінімальним завданням на мейджорі був вихід у топ-4»
Андрій B1ad3 Городенський заявив, що вірив у успіх команди на PGL Major Copenhagen
![Тренер NAVI: «Нашим мінімальним завданням на мейджорі був вихід у топ-4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/192/orig_678410.jpg)
Наставник української кіберспортивної організації Natus Vincere Андрій B1ad3 Городенський розповів, як проходила підготовка до турніру PGL Major Copenhagen 2024. Тренер «народжених перемагати» визнав, що вірив у успіх команди та ставив завдання вийти щонайменше до півфіналу.
«Задача мінімум була топ-4. Це була така мінімум ціль для мене, бо ще десь в листопаді чи навіть в грудні, коли ми грали турнір, мені був зрозумілий потенціал на мейджорі, який він може бути. І після кількох буткемпів я зрозумів, що в нас є можливість, якщо зробити все правильно, бути в топ-4.
Звісно, треба мати правильну сітку, бо якщо ти попадеш на переможця, то можна вилетіти і в чвертьфіналі. А з точки зору, коли ми зрозуміли, я б сказав, що ми дуже реалістично оцінюємо свої шанси завжди, є багато досвіду в цілому. І, наприклад, я знаю, що можна виграти будь-який матч. Все залежить від обставин, від багатьох обставин. Як гравці адаптуються, чи нервує суперник чи ні, чи він грає в досконалий СS і так далі.
Коли ми отримали бразильців paiN у вирішальному матчі за плей-оф, я подивився, що якщо ми виграємо, то у нас може бути сітка до фіналу, бо обидва суперники вже були обіграні кілька разів, і G2, і Eternal Fire. Ти вже уявляєш собі, що є така можливість бути в фіналі мейджору. Я не можу сказати, що ми боїмося, чи ми не готові були грати в плей-оф зі Spirit чи Vitality, просто ти розумієш, що шансів набагато більше, бо ти вже перемагав своїх суперників, але це факт, що в плей-оф стадії гра інша. Тобто якщо ти грав в студії з одним суперником – це один матч, а в плей-оф на сцені – це зовсім інший матч. Там дуже багато деталей, які змінюються.
Ми не думали про те, коли ми можемо виграти, ми знали, що треба підходити до кожного матчу окремо і не думати взагалі про перемогу на мейджорі. Ти просто крок за кроком йдеш по цій стежці і фокусуєшся на максимумі від себе, зробити все по всім параметрам, якомога краще. І в фіналі ми вже просто знали, що це МР-12, що не було жодного тиску.
Ми не боялися програти, розуміли, що це наш шанс. Якщо ми його реалізуємо, то ми можемо виграти мейджор. Ми нічого не втрачаємо, якщо ми просто спробуємо», – сказав головний тренер NAVI.
Перемога на турнірі у Копенгагені принесла Natus Vincere солідні призові.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
Британці захоплюються людиною, яка перемогла всіх найкращих боксерів їхньої країни
![NaVi посіли 1-е місце в оновленому рейтингу HLTV через 693 дні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/middle_695155.jpg)
![NaVi посіли 1-е місце в оновленому рейтингу HLTV через 693 дні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/small_695155.jpg)
«Народжені перемагати» піднялися на 4 рядки та очолили рейтинг уперше з 29 серпня 2022 року
![ФЕДОРЧУК: «Порадив би Скрипнику взяти паузу в тренерській кар'єрі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696108.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695984.jpg)