Гра рукою від Челядіна на лівому фланзі атаки.

14 квітня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

14 квітня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

73’

Сікана замінив Траоре.

14 квітня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Крупський влетів у Азарові під час спроби завершити подачу Кане з лівого флангу штрафного.

14 квітня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Тримається м'яч на половині Шахтаря.

14 квітня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Ковталюк гратиме замість Якубу.

14 квітня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Бондаренко просто не зміг відірватись від Павлюка на вільному правому фланзі під час передачі на хід від Судакова.

14 квітня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Ворскла одразу захопила контроль м'яча.

14 квітня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Кевіна замінили на Марлона.

14 квітня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Зараз буде поява Марлона на полі.

14 квітня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Червону підтверджено.

14 квітня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

ВИЛУЧЕННЯ! Пряма червона для Зубкова за гру на добиванні в голову Ісенку, який тільки-но відбив спробу Сікана на ближній завершити простріл Кевіна з лівого флангу.

14 квітня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Мякушка замінили на Нестеренка.

14 квітня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Зубков із лівого флангу запустив дальній штрафний над воротами.

14 квітня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Криськів завершив розіграш кутового на правому фланзі подачею на дальню, яку не перехопив Ісенко, але й Конопля в порожні не пробив.

14 квітня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Сікан на ближній замикав простріл Коноплі з правого флангу штрафного, але Пердута перевів на кутовий.

14 квітня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Бондаренко отримав передачу з лівого флангу до пів кола перед штрафним і з місця пробив повз ближню стійку.

14 квітня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

14 квітня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Челядін у центрі штрафного зльоту завершував передачу з правого флангу, але нормально по м'ячу не влучив.

14 квітня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

14 квітня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ! Сікан пів години готував удар із лівого флангу штрафного з передачі Судакова, тому Пердута блокував у підкаті.

14 квітня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Тримається м'яч у Шахтаря на завершення тайму.

14 квітня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Зубков не встиг перед воротарським до прострілу Кевіна з лівого флангу штрафного.

14 квітня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Шахтар цими хвилинами комбінує на чужій половині.

14 квітня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Дальній постріл Зубкова з правого флангу влучив у захисника перед ним.

14 квітня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Кане сфолив проти Бондаренка на правому фланзі атаки.

14 квітня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Степанюк відпустив від себе м'яч під час закидання до лівого флангу на хід.

14 квітня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Подача з правого флангу від Зубкова пролетіла повз дальню стійку.

14 квітня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Возяться з м'ячем у центрі поля команди.

14 квітня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Азарові втратив м'яч на лівому фланзі атаки, після чого сфолив проти Кане.

14 квітня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Матвієнко вибиванням із лівого флангу штрафного вибив ще й Крупського.

24’

У Криськіва пошкодження тим часом.

14 квітня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кевін на завершення контратаки через лівий фланг прострілив у штрафному на дальню для Зубкова, який у дотик не пробив Різника, але Сікан добив.

14 квітня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Фол від Азарові на лівому фланзі оборони проти Крупського.

14 квітня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Кевін із лівого флангу штрафного піднімав на дальню, але там був тільки Якубу.

14 квітня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Кане з правого флангу накинув до рук Різнику.

14 квітня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Фол Криськіва на лівому фланзі атаки проти Сіссоко.

14 квітня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

МОМЕНТ! Мякушко з правого флангу штрафного зіграв у пів коло на Челядіна, а той пробив до рук Різника.

13’

Ворсклі вдається стримувати атаки Шахтаря, та й сама вона теж атакує.

14 квітня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Кевін не встиг за закидання до лівого флангу атаки.

14 квітня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Сіссоко помилився з переведенням м'яча на лівий фланг атаки.

14 квітня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Кане випустив м'яч за бокову на правому фланзі атаки в боротьбі.

14 квітня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Офсайд у Кане під час передачі Мякушка на лівий фланг контратаки.

14 квітня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Сікан пролетів під м'ячем під час скидання Бондаренка подачі кутового з правого флангу від Зубкова.

14 квітня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Простріл Зубкова з правого флангу перехопили на ближній.

14 квітня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Обмінялись фолами команди.

14 квітня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Шахтар у атаці з перших хвилин.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

14 квітня о 12:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

14 квітня о 12:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 14-го квітня, відбудеться поєдинок 24-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться полтавська «Ворскла» і донецький «Шахтар». Матч відбудеться в Полтаві, на полі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського, початок о 13:00.

«Кривбас» втратив очки напередодні, зігравши внічию проти «Руху», тому йде вже третім, пропустивши вперед себе «Динамо». Водночас «Шахтар» на першій сходинці уважно стежить за виступами конкурентів. Але все зараз залежить від команди Марино Пушича – якщо вона виграє хоча б вісім із дев'яти матчів, то її вже не наздогнати. «Ворскла» проте проти такого сценарію, і оскільки командам ще належить зіграти у фіналі Кубка України, то на нас чекає велика розминка перед справжнім шоу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» – «Шахтар».