Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 16 квітня 2024, 01:25
1643
1

Желько ЛЮБЕНОВИЧ: «Треба щось випити, щоб заспокоїтися»

Головний тренер «Миная» прокоментував нічию з «Оболонню»

| Оновлено 16 квітня 2024, 01:25
1643
1
Желько ЛЮБЕНОВИЧ: «Треба щось випити, щоб заспокоїтися»
ФК Минай. Желько Любенович

Головний тренер «Миная» Желько Любенович прокоментував нічию з київською «Оболонню» (1:1) у матчі 24-го туру УПЛ.

– Вітаю «Оболонь» з хорошою грою. Вони заслужили це очко, вони билися до кінця, не здавалися. Щодо моєї команди, дякую їм за самовіддачу, тому що дійсно вони втратили багато сил. Сьогодні хотіли виграти, але, на жаль, можна сказати, багато дитячих помилок призвело до того, що ми не виграли.

– Які саме помилки?

– Не хочу про це казати. Чесно, вперше таке у мене, що немає сил взагалі щось сказати. Мені потрібно спочатку подивитися. Я раніше казав, що в нас немає винних, нікого не звинувачуємо, завжди команда винна, якщо не виграли.

– Чи задоволені Ви тим, як команда грала в більшості?

– Чесно, незадоволений, ні. Мені не сподобалося, як сьогодні команда грала. Ми вибрали хорошу тактику, добре почали. Те, що я від них вимагав – вони й робили. До червоної картки все було добре в нас. Потім, коли ми стали грати в більшості, все, про що ми домовлялися, зникло. Напевно, вони не були готові до цього.

– Дуже важливо було не вилучитися у відповідь. Чому не вдалося?

– Не вдалося, повторюся, тому що було багато дитячих помилок. Не приймали правильні рішення, це призвело до того, що ми не виграли сьогодні.

– Ви дуже емоційно реагували. Наскільки градус нервів зашкалював сьогодні?

– Сьогодні в мене стрес, вперше треба щось випити, щоб заспокоїтися, тому що я сам не такий, завжди нормально реагую на різні ситуації. Але сьогодні, чесно, сам не знаю, що я такий. Мені треба теж переглянути своє відношення, тому що не хочеться бути таким. Значить, мабуть, я робив якісь помилки, і через ці помилки сам більше нервував.

– Чому така реакція?

– Можливо, я багато вимагаю від цієї команди, тому що мені хочеться завжди більшого. Хочеться вигравати, брати очки з будь-яким суперником, хочеться грати з будь-яким суперником.

Може, у нас дійсно немає сил для цього. Тому я настільки імпульсивний сьогодні був. Особливо коли стали грати в більшості, я дуже сильно хотів. У нас дуже хороший шанс був, щоб наздогнали всіх інших, які теж борються за виживання в УПЛ. На жаль, ми не змогли сьогодні це зробити.

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
vruthiy-112
Давай Желько, давай.!!!