ЕНРІКЕ: «Компенсуємо різницю. Думаємо про наступний тиждень як про фінал»

Головний тренер ПСЖ прокоментував поразку від Барселони у ЛЧ (2:3)

1499
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Луїс Енріке

10 квітня відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «ПСЖ» та «Барселона». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь каталонців.

После завершения встречи главный тренер парижан Луис Энрике прокомментировал поражение своих подопечных:

«Очевидно, ми не хотіли цієї поразки. У нас були хороші моменти. Нам протистояла хороша команда. Ми добре пресингували у другому таймі. Але вони дуже добре грали і повернули лідерство.

Якщо подивитися усі чвертьфінали, голів було багато. Коли граєш на такому рівні, кожна команда це топ-команда. У нас був шанс забити третій гол, але м'яч влучив у стійку.

Я не маю сумніву, що ми зможемо компенсувати відставання. Ми, наприклад, не програвали в Лізі 1. До наступних ігор готуватимемося як завжди і з упевненістю вирушимо до Барселони.

Ми маємо думати про наступний тиждень як про фінал. Очевидно, нам є над чим працювати та що покращувати. Але тепер увага переключається на матч-відповідь у Барселоні».

Відеоогляд матчу ПСЖ – Барселона – 2:3