Захисник ЛНЗ: «Нічого не знаю про преміальні від Шахтаря за нічию з Динамо»

Олександр Насонов – про матч із «Динамо»

1342
4
ФК ЛНЗ Черкаси. Олександр Насонов

Захисник черкаського клубу ЛНЗ Олександр Насонов дав оцінку матчу 23-го туру УПЛ із «Динамо», який завершився внічию 1:1.

«Добре, що в перші 10-15 хвилин гри, коли динамівці володіли перевагою, вони не реалізували свої гольові моменти. Тут хочу похвалити нашого голкіпера Євгена Кучеренка, який врятував нас кілька разів. Під завісу першого тайму ми забили господарям. Гол у роздягальню допоміг нам. Вже психологічно - точно.

Думаю, що в другому таймі нам було легше грати. Хоча, справедливості заради, потрібно сказати, що господарі в другому таймі не були такими активними.

Багато говорять або натякають, що «Шахтар» возить преміальні всім суперникам «Динамо»?... Все може бути, але я про це нічого не знаю. А так, було б добре», – зізнався Насонов.

ЛНЗ у таблиці УПЛ посідає 9-те місце, маючи 26 очок після 23 матчів. У «Динамо» 3-тя позиція і 45 пунктів після 21 поєдинку.