Тимур СТЕЦЬКОВ: «Ми повністю переграли суперника»
Захисник «Кривбаса» висловився про нічию з полтавською «Ворсклою»
![Тимур СТЕЦЬКОВ: «Ми повністю переграли суперника»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/187/orig_677559.jpg)
Центральний захисник криворізького «Кривбаса» Тимур Стецьков прокоментував матч 23 туру УПЛ, в якому криворіжці зіграли внічию 1:1 з «Ворсклою».
«Важкий матч. Було багато моментів, які ми не реалізували, але й пропустили один м'яч, який підломив нас.
Потім хвилин п'ятнадцять-двадцять було важко прийти в себе, але потім, я вважаю, ми повністю переграли суперника та заслуговували більшого, ніж нічиєї.
Чого не вистачило? Банально забити на один м'яч більше за суперника. Якщо серйозно, то просто реалізації та трохи везіння.
«Ворскла» – хороша команда, яку тренерський штаб розібрав, і про все, що вони продемонстрували, ми знали, що вони можуть так діяти. Єдине, чого ми не чекали, це те, що вони перелаштуються на п'ять захисників.
Вболівальники? Дуже приємно, коли граємо вдома. Підтримка криворізьких фанів дуже чутна. Ми дуже раді, що приходять люди», – сказав Стецьков.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![300 мільйонів євро. У Реалі готують супертрансфери замість Вінісіуса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738930.jpg)
![300 мільйонів євро. У Реалі готують супертрансфери замість Вінісіуса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738930.jpg)
Мадридський гранд розглядає трансфери Вільяма Саліба, Флоріана Вірца і Віктора Дьекереша
![Шахтар – Діла – 2:0. Гармата від Педро. Відео голів та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/middle_739029.jpg)
![Шахтар – Діла – 2:0. Гармата від Педро. Відео голів та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/small_739029.jpg)
Дивіться відеоогляд товариського матчу
![«Я хочу вигравати». Аморім заговорив про відхід з Манчестер Юнайтед](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738992.jpg)
![У Берінчика виникли серйозні проблеми перед боєм з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738850.jpg)
![Як виглядає турнірна таблиця АПЛ після перемог Арсенала та Ман Сіті](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738895.jpg)