Голкіпер клубу УПЛ вибув до кінця року. Його замінили на 84-й хвилині матчу

Євген Паст не зумів продовжити поєдинок 23-го туру «Верес» – «Оболонь» (3:0)

13500
1
Instagram. Євген Паст

8 квітня відбувся матч 23-го туру УПЛ між командами «Верес» та «Оболонь». Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь рівненського клубу.

У старті господарів вийшов 36-річний голкіпер Євген Паст. Проте завершити поєдинок він так і не зумів. На 84-й хвилині він отримав неприємне ушкодження. Його замінили на Богдана Когута.

Як стало відомо Sport.ua, травма, через яку змушений був залишити поле Паст, виявилася серйозною:

«На жаль, знову порвав хрестоподібну зв'язку на лівому коліні. Невдало впав, відбивши удар суперника, ще кілька хвилин провів на полі, відчув дискомфорт та попросив заміну.

Після сьогоднішнього обстеження медики винесли невтішний вердикт. До речі, півтора роки тому я мав таку ж травму на тому ж коліні. 12 квітня в одній із київських клінік буду прооперований. Відновлення займе близько семи місяців, тому цього року вже не зіграю», – сказав Паст ексклюзивно для Sport.ua.

У поточному сезоні Євген Паст відіграв за «Верес» у 15 поєдинках, пропустив 22 голи та у 3 матчах зберіг ворота команди сухими.

Відеоогляд матчу Верес – Оболонь – 3:0