Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Major League Soccer
|
1431
0

Тренер Монтеррея: «Мессі? Карлик з обличчям диявола був одержимий»

Ніко Санчес вступив у конфлікт із Ліонелем Мессі

Тренер Монтеррея: «Мессі? Карлик з обличчям диявола був одержимий»
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

4 квітня «Інтер Маямі» в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ програв «Монтеррею» з рахунком 1:2. Ліонель Мессі цей матч пропускав через травму.

Під час матчу футболісти і тренерський штаб «Інтер Маямі» неодноразово висловлювали невдоволення роботою суддів. Активничав, зокрема, і Мессі, який вступив у конфлікт із тренерським штабом суперника.

Після матчу асистент головного тренера «Монтеррея» Ніко Санчес дозволив собі дуже різкі коментарі на адресу Мессі та головного тренера «Інтер Маямі» Херардо Мартіно:

«Карлик був одержимий, у нього було обличчя диявола. Він притиснув кулак до мого обличчя і сказав: «Ким ти себе уявив?» Але оскільки я дивився не на нього, а вбік, і при цьому не відповідав – це тільки погіршувало ситуацію.

А Тата Мартіно, цей бідний дурник, стояв переді мною і казав мені: «Ти плакати зібрався, дурнику? Будеш плакати?» Мабуть, вони видалили всі ці відео, тому що на них вони виглядають не в кращому світлі. Те, що вони зробили, було дійсно серйозно».

Олег Дідух Джерело: The Guardian
Оцініть матеріал
(17)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.