Падіння Семотюка на правому фланзі штрафного. Арбітри промовчали.

08 квітня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 квітня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, шість хвилин.

89’

Усі шанси в Миная наразі розвинути успіх.

08 квітня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

ГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Устименко головою завершив подачу Вакули із штрафного з правого флангу на ближню стійку.

08 квітня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Танковський переїхав Корабліна біля лівого кута власного штрафного.

08 квітня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ! Кутовий на правому фланзі завершився відскоком на дальню для Семотюка, який бив через себе, але не влучив під праву стійку.

08 квітня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Господарі тримають м'яч на чужій половині.

08 квітня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Замість Кисіля випустили Дмитрука.

08 квітня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

МОМЕНТ! Вакула запустив дальній удар із лівого флангу під поперечину, але Кудрик парирував на кутовий.

08 квітня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Проти Ременяка на лівому фланзі оборони прямою ногою пішов Петряк.

08 квітня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Будківському розбили ніс, але замін більше немає.

08 квітня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

МОМЕНТ! Будківський замикав подачу з правого флангу ударом головою під поперечину, Кемкін парирував, після чого форвард ударився головою в голову Піддубного.

08 квітня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Багато помилок у передній лінії від Миная, тому й без просування наразі.

08 квітня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Замість Петька гратиме Семотюк.

08 квітня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

ГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Кораблін у центральному колі в дотик перевів м'яч на правий фланг на хід Устименку, який зайшов до штрафного й пробив над воротарем.

08 квітня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Замість Назаренка вийшов Петряк.

08 квітня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Михайліченко вийшов замість Тейлора.

63’

МОМЕНТ! Удар Козака з правого флангу штрафного під воротаря Кемкін парирував, після чого добивав Мустафаєв, але не поцілив у лівий кут.

08 квітня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Будківський гратиме замість Луїфера.

08 квітня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Грицук вийшов замість Таллеса.

08 квітня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

ГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мустафаєв зайшов до правого флангу штрафного під стінку з Таллесом, після чого пробив у ближню дев'ятку.

08 квітня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Гості спокійно виходять до контратак повз суперників.

08 квітня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Навіс від Ременяка з правого флангу пролетів над штрафним.

08 квітня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Замість Крушинського вийшов Танковський.

08 квітня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Пошкодження також і в Крушинського.

08 квітня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Чуєва через травму замінили на Піддубного.

50’

МОМЕНТ! Козак завершив зміщення з правого флангу дальнім ударом повз протилежну стійку.

08 квітня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Пошкодження в Чуєва за підсумком зіткнення в центрі поля з Назаренком.

08 квітня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

На заміну Корнійчука вийшов Ременяк.

08 квітня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замість Гунічева з'явився Вакула.

08 квітня о 15:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

08 квітня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +3

Вище воріт спрямував м'яч Козак дальнім ударом із правого флангу.

08 квітня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

45’

МОМЕНТ! Луїфер отримав закидання з глибини на хід до правого флангу штрафного, але пробив аж надто кволо.

08 квітня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Не відбулось завершального удару в центрі штрафного Полісся під час відскоків м'яча.

08 квітня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Захисники не пропустили Крушинського через центр до штрафного з м'ячем.

08 квітня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Таллес із правого флангу штрафного заробив кутовий ударом у Корнійчука.

08 квітня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

МОМЕНТ! Мустафаєв ударом у ближній кут завершував передачу Таллеса з правого флангу, однак захисник блокував повз ближню стійку.

08 квітня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Не зміг посунути Скибу на правому фланзі штрафного під час закидання Луїфер.

08 квітня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Назаренко тим часом сидить на газоні з пошкодженням.

08 квітня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Крушинський із відскоку перед штрафним пробивав у правий верхній кут, але Кемкін парирував.

08 квітня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Кутовий заробив Тейлор прострілом із правого флангу штрафного, після відбирання у Вітенчука в центрі поля.

08 квітня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Контроль м'яча в центрі поля від господарів поля.

08 квітня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Мустафаєву на ногу наступив на чужій половині Вітенчук.

08 квітня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подача штрафного з правого флангу завершилась відскоком у центрі точно під удар Луїферу.

08 квітня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Фол Гунічева на лівому фланзі оборони проти Тейлора.

08 квітня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Гру відновлено!

08 квітня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Граємо далі о 14:15.

08 квітня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

08 квітня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

20’

ПЕНАЛЬТІ СКАСУВАЛИ! Хай так.

08 квітня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Ох і важкий момент для арбітрів. Хай на власний розсуд ставлять.

08 квітня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

ПЕНАЛЬТІ! Чуєв вискочив перед Козаком під час відскоку від подачі з правого флангу й той дав йому по ногах.

08 квітня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Кудрик перед воротарським перехопив подачу Гунічева з правого флангу.

08 квітня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Гунічев ззаду атакував Тейлора на лівому фланзі атаки.

08 квітня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Корабліна на правому фланзі оборони збив Тейлор.

08 квітня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Крушинський від правого кута штрафного виконав подачу до центру воротарського на Луїфера, який головою пробив у ближній кут.

08 квітня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

МОМЕНТ! Козак змістився з правого флангу з дальнім ударом під ближню стійку, який потягнув Кемкін на кутовий.

08 квітня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Кудрик на ближній перехопив подачу з правого флангу від Кисіля на Гунічева.

08 квітня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Петько із стандарту пробив у стінку.

08 квітня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Кораблін заходив до лівого флангу штрафного з м'ячем, але Крушинський його збив.

4’

Агресивний початок гри. Команди не зупиняються.

08 квітня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

МОМЕНТ! І одразу Смоляков на лівому фланзі штрафного скинув п'ятою під удар Назаренку, а той пробив повз дальню стійку.

08 квітня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

МОМЕНТ! Кудрик подарував м'яч Устименку перед власним штрафним, але суперник пробив бозна-як.

08 квітня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

08 квітня о 12:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 квітня о 12:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 квітня о 11:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 8-го квітня, відбудеться поєдинок 23-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться закарпатський «Минай» і житомирське «Полісся». Матч відбудеться в с. Минай, на полі стадіону «Минай-Арена», початок о 13:00.

Абсолютного аутсайдера УПЛ перед зимовою перервою вже встигли достроково відправити до Першої ліги, але коли офіційні ігри поновились, «Минай» раптом перестав виглядати таким вже безпорадним. У всякому разі, за останні дві гри він набрав чотири очки, що вже на чотири більше, аніж амбітні новачки «еліти» аж за чотири зустрічі. «Полісся» ще й з Кубка України вилетіло посеред минулого тижня, тож настрій у колективі Сергія Шищенка не з найкращих.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Полісся».