Манчестер Юнайтед – Ліверпуль – 2:2. Удар з центру поля. Відео голів, огляд

Дивіться відеоогляд центрального матчу 32 туру АПЛ

3723
5

Увечері 7 квітня відбувся центральний матч 32-го туру АПЛ між командами «Манчестер Юнайтед» та «Ліверпуль (2:2).

Усі найкращі моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 23-й хвилині Луїс Діас відкрив рахунок для гостей після передачі Дарвіна Нуньєса (1:0).

На 50-й хвилині португальський футболіст Бруну Фернандеш зрівняв рахунок для «червоних дияволів», забивши чудовий гол із центру поля (1:1).

Потім на 67-й хвилині господарі поля вийшли вперед, коли ударом із розвороту в дев'ятку забив Коббі Мейну (2:1).

Однак єгипетський форвард Мохамед Салах із пенальті врятував Ліверпуль від поразки (2:2).

Мерсисайдці втратили важливі очки у боротьбі за чемпіонство. Лідери АПЛ: Арсенал (71), Ліверпуль (71), Ман Сіті (70).