08 квітня о 17:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

08 квітня о 17:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

08 квітня о 17:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +4

Динамо продовжує тиснути.

08 квітня о 17:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +2

МОМЕНТ! Ванат звільнився від опіки захисників та пробив метрів з 14-ти – Кучеренко м'яч забрав. Небезпечно.

08 квітня о 17:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +1

Удар Бойко з 22-х метрів – трошки вище.

90’

Додано 6 хвилин.

МОМЕНТ! Нещерет рятує Динамо після прицільного удару у виконанні Яшарі – м'яч летів під поперечку.

08 квітня о 17:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
89’

Пономаренко пробив здалеку – вище поперечки м'яч пішов за межі поля.

08 квітня о 17:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
89’

Гравці Динамо в атаці великими силами.

08 квітня о 17:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
87’

Напівмомент! Кучеренко спокійно ловить м'яч після того, як виконати акцентований удар намагався Ванат.

08 квітня о 17:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
86’

Попереджений Тілль.

08 квітня о 17:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
84’

Заміна у Динамо: Пономаренко замість Бражка.

84’

Попереджений Дубінчак.

83’

Кутовий кияни розіграли без гольової небезпеки.

08 квітня о 17:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
82’

Попереджений хтось на лаві запасних ЛНЗ. Емоції!

08 квітня о 17:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
82’

Волошин заробляє кутовий.

08 квітня о 17:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
78’

Заміна у ЛНЗ: Тілль замість Ковальова.

78’

Заміни у Динамо: Дубінчак замість Вівчаренка та Буяльський замість Андрієвського.

08 квітня о 17:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
77’

Удар Попова здалеку – неточно.

08 квітня о 17:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
77’

МОМЕНТ! Захист ЛНЗ блокує удар у виконанні Шапаренко.

08 квітня о 17:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
75’

Гравці Динамо намагаються додати у активності.

08 квітня о 17:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
72’

Хобленко пробив по воротам Динамо метрів з 18-ти – рикошет. Буде кутовий.

08 квітня о 17:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
71’

Андрієвський виконав навіс – Ковальов головою вибив м'яч

08 квітня о 17:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
70’

Бойко фолить на Кабаєві. До воріт десь 35 метрів....

08 квітня о 17:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

Заміна у ЛНЗ: Насонов замість Стасюка.

08 квітня о 17:00 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
68’

Попереджений Норенков. Фол против Волошина.

08 квітня о 16:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
66’

Волошин у офсайді під час чергової спроби пробити оборону ЛНЗ.

08 квітня о 16:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
63’

Заміна у Динамо: Волошин замість Ярмоленка.

62’

МОМЕНТ! Ванат пробив несильно головою з-під Ковальова – Кучеренко на місці, бо все бачив та ситуацію контролював.

08 квітня о 16:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

Заміни у ЛНЗ: Пасіч замість Рибалки та Ейнел замість Наумця.

08 квітня о 16:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

МОМЕНТ! Шапаренко зі штрафного пробив скрізь шпарину у стінці з гравців ЛНЗ – м'яч покинув поле повз площину воріт.

08 квітня о 16:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

Попереджений Яшарі. За фол против Шапаренко.

08 квітня о 16:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

МОМЕНТ! Кучеренко парирує м'яч після удару Бражка з лінії штрафної площини, але до цього Ванат потрапив у положення поза грою.

08 квітня о 16:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
53’

Динамівці продовжують домінувати. Але із загостреннями попереду у них не все нормально.

08 квітня о 16:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

Попереджений Стасюк. За порушення правил проти Кабаєва.

08 квітня о 16:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

Попереджений Дячук. За гру рукою, що перервало атаку ЛНЗ.

08 квітня о 16:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

Яшарі на газоні. У грі пауза – гравцю ЛНЗ потрібна допомога лікарів.

08 квітня о 16:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
48’

Гра поновилася атаками Динамо. Втім, командна швидкість з господарів невисока.

08 квітня о 16:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Заміна у ЛНЗ: Хобленко замість Молло.

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

08 квітня о 16:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +2

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

08 квітня о 16:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додано 2 хвилини.

08 квітня о 16:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
43’

Кучеренко кулаком вибиває м'яч після кросу від Тимчика.

08 квітня о 16:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
42’

Динамівці в атаці великими силами.

08 квітня о 16:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

ГООООЛ!!!! САЛІХУ! 1:1!!! Рибалка виконав подачу від лівого кутового прапорця. Нещерет м'яч не втримав, а Саліху вдало замкнув дальню стійку.

39’

Удар від Норенкова злету – рикошет, і буде кутовий.

08 квітня о 16:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Перший удар по воротам Динамо у матчі. Стасюк пробив злету, але без небезпеки.

08 квітня о 16:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

Гра відновилася. Попов повернувся на поле.

08 квітня о 16:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

Кучеренко відправив до нокдауну Попова після гри на виході під час навісу з кутового. У грі пауза.

08 квітня о 16:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
32’

Попереджений Рибалка. За фол на Бражку.

08 квітня о 16:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
32’

Кучеренко забиває м'яч після дальнього удару у виконанні Шапаренка. Небезпеки не було.

08 квітня о 16:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Крос з правого флангу від Ярмоленко – дуже зависоко. Але кияни продовжують атакувати.

08 квітня о 16:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

МОМЕНТ! Кучеренко рятую ЛНЗ після удара Ваната з гострого кута.

08 квітня о 16:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Попереджений Вівчаренко.

08 квітня о 16:00 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
25’

МОМЕНТ! Бражко тримав у районі 11-метровой позначки м'яч від Ваната. Хавбек Динамо пробив у лівий від себе кут – Кучеренко виконав неймовірний сейв.

08 квітня о 15:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

Бражко зі штрафного метрів з 35 пробив дуже високо.

08 квітня о 15:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
23’

Попереджений Бойко. За фол против Кабаєва у центрі поля.

08 квітня о 15:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

На полі майже рівна гра. Втім, гравцям ЛНЗ створити щось попереду не вдається.

08 квітня о 15:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Динамо після голу трошки на паузі – гравці ЛНЗ підвищують свій відсоток володіння м'ячем.

08 квітня о 15:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
15’

ГОООООЛ! Ярмоленко! 1:0! Шапаренко виборов м'яч у центрі поля. Потім Ванат вертикальним пасом знайшов попереду Ярмоленка, який у дотик перекинув Кучеренка, що вийшов з воріт.

08 квітня о 15:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Пас від Норенкова на Наумця до штрафної площини Динамо. Задум був класний – реалізація трошки не дуже.

08 квітня о 15:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
11’

МОМЕНТ! Ванат у офсайді, але до цього він мав переправляти м'яч у ворота ЛНЗ після чергового фоангового пасу від Вівчаренка.

08 квітня о 15:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

Після розіграшу кутового відбувся удар по воротам Динамо – повз площину.

08 квітня о 15:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

МОМЕНТ! Вівчаренко з лівого флангу зробив простріл на Ярмоленка – Саліху перервав передачу. Буде кутовий.

08 квітня о 15:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
7’

Ковальов розрядив обстановку біля воріт ЛНЗ після перехоплення пасу Бражка на Ваната.

08 квітня о 15:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

Гравці Динамо домінують. Гості діють на контратаках.

08 квітня о 15:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

МОМЕНТ! Удар Ваната головою з гострого кута після навісу з кутового – м'яч пішов вище воріт.

2’

Кутовий для Динамо. Заробив його Бражко.

08 квітня о 15:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

08 квітня о 15:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Відомі стартові склади команд.

07 квітня о 9:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У понеділок, 8 квітня, відбудеться матч 23-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують «Динамо» Київ і ЛНЗ із Черкас.

Гра відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Початок – о 15:30 за київським часом.

«Динамо» в таблиці УПЛ посідає 3-е місце, маючи 44 очки після 20 ігор. У ЛНЗ є 25 пунктів після 22 зустрічей і 9-та позиція.