ДЕ ДЗЕРБІ: «В минулому сезоні ми грали краще»

Тренер «Брайтона» прокоментував поразку від «Арсенала»

838
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Роберто Де Дзербі

Головний тренер «Брайтона» Роберто Де Дзербі поділився враженнями від поразки своїх підопічних «Арсеналу» (0:3) в 32 турі АПЛ.

«Ми зіграли хороший перший тайм і добре грали в другому таймі до другого голу. Після цього ми грали не дуже добре і заслужили поразку від однієї з найкращих команд Прем’єр-ліги. З нашими травмованими гравцями ми не можемо конкурувати з «Арсеналом».

Нам шкода наших вболівальників. Ми хотіли отримати очки, перемогти в грі і змагатися краще.

Ми переживаємо важкий момент, тому що ми граємо без великої кількості травмованих гравців. Це важко.

Минулого сезону ми працювали краще, тому що тоді ми грали лише одну гру на тиждень. У наступному сезоні, я думаю, ми зможемо вийти на той же рівень. У нас є багато молодих гравців, які мають перспективу.

Ми повинні бути позитивними і працювати, зосереджуватися на полі. Я страждаю, тому що програвати важко.

Зусилля були хороші, достатньо хороші, щоб вирішити цю гру. Ми добре провели перший тайм, до другого голу ми були в грі, а потім закінчили.

У цей момент без великої кількості важливих гравців важко створити момент для голу.

Ми грали з «Арсеналом, і вони займають перше місце в таблиці. Можливо, ми не скоротимо відставання, я не знаю. Цей розрив з «Ліверпулем» і «Арсеналом»... Ми не в змозі скоротити цей розрив, особливо з усіма нашими травмованими гравцями.

Я не знаю, що клуб хоче робити в майбутньому. Моя проблема полягає на полі, щоб покращити моїх гравців і мою команду. Інші речі – не моя справа», – сказав Де Дзербі.