Мудрик взяв участь. Челсі перервав серію невдач у матчах із Ман Юнайтед

«Пенсіонери» згадали смак перемог

812
3

У 31-му турі АПЛ лондонський «Челсі» здобув перемогу над «Ман Юнайтед» із рахунком 4:3.

Український півзахисник лондонської команди Михайло Мудрик, нагадаємо, відіграв у матчі 71 хвилину в стартовому складі.

«Сині» обіграли «червоних дияволів» уперше за понад 6 років.

Це перша перемога «Челсі» над «Манчестер Юнайтед» в АПЛ з листопада 2017-го. За цей період команди зіграли 12 матчів, 7 з яких закінчилися нічиєю і 5 - перемогою манкуніанців.

«Челсі» посідає 10-те місце в таблиці АПЛ, маючи 43 очки. У «МЮ» 48 очок і 6-та позиція.

Раніше повідомлялося, що «Челсі» другий матч поспіль відзначився унікальним досягненням в АПЛ.

(2)

Мілевський розповів, чи спілкуються вони з Алієвим
Футбол | 01 травня 2024, 15:24 2

Колишні гравці «Динамо» ще не помирилися

Відбулися перші півфінальні матчі Ліги чемпіонів 23/24. Хто вийде у фінал?
Футбол | 02 травня 2024, 01:30 0

«Баварія» та «Реал» зіграли внічию (2:2), «Боруссія Д» мінімально обіграла «ПСЖ» (1:0)