Львівські волейболісти остаточно втратили шанси на вихід до вісімки найкращих

1660
1
plusliga.pl

Перед цією грою у підопічних Угіса Крастіньша несподівано з'явилася можливість піднятися вище у турнірній таблиці і поборотися за місце у чвертьфіналі. Справа в тому, що дві команди, які знаходилися вище за український клуб («Закса» і «Скра») трохи раніше в передостанньому 29-му турі свої матчі програли. Тому у разі виграшу у головного аутсайдера турніру «Чарні Радом» з рахунком 3:0 або 3:1 наші волейболісти могли б піднятися на 9 місце. Однак у пам'яті українських вболівальників була поразка у першому колі саме від цього суперника 1:3, тож заздалегідь віддавати перемогу львів'янам ніхто не збирався.

Перший сет пройшов із перевагою нашої команди і завершився на користь «Баркома-Кажани» 25:19. Проте з самого початку другої партії українці опинились в ролі наздоганяючих. І як не намагалися львівські волейболісти скоротити відставання, розрив у рахунку, навпаки, постійно зростав. В результаті номінальні господарі майданчика програли з тим самим результатом 19:25.

У третій партії нічийна гра була до рахунку 11:11, після чого «Барком-Кажани» взяв три очки поспіль 14:11. Далі вже українці не змарнували своєї переваги та досягли успіху 25:21.

Тепер з огляду турнірного становища для нашої команди було дуже важливо виграти четвертий сет, щоб здобути три очки. І до рахунку 17:17 все йшло непогано. Але потім наші гравці програли чотири очки поспіль 17:21 і питання про переможця цієї партії було вирішено 21:25.

І все ж таки треба було вигравати тай-брейк, щоб зберігати хоча б мінімальні шанси на потрапляння до вісімки найкращих за підсумками групового етапу. Але й тут українці зіграли невдало. На зміну сторін вони пішли, програючи 5:8, а остаточний результат партії 10:15.

У цьому матчі «Барком-Кажани» грав у такому складі: Денніс Петровс (набрав 3 очки), Лучано Палонськи (13), Владислав Щуров (11), Василь Тупчий (20), Ілля Ковальов (13), Богдан Мазенко (8) , Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Віталій Кучер (1), Крістерс Дардзанс (0), Мойзе Гуйє (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
29 тур. Велюнь (Польща) 4 квітня
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Чарні Радом» (Радом, Польща)

2:3 (25:19, 19:25, 25:21, 21:25, 10:15)

У турнірній таблиці після 29 матчів львівська команда набрала 38 очок (13 перемог, 16 поразок) та залишилася на 11 місці. Відставання від 8-го місця вже становить чотири очки, а це означає, що на нього ніяк не піднятися. У заключному 30-му турі групового етапу Плюс Ліги 7 квітня львівський «Барком-Кажани» гратиме у гостях із клубом «Скра» (Белхатув).