«Динамо»: Бущан – Вівчаренко, Попов, Дячук, Тимчик, Бражко (Беніто, 76), Андрієвський, Шапаренко (Діалло, 76), Кабаєв, Волошин (Ярмоленко, 60), Ванат (Пономаренко, 76).

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)

Стадіон: «Динамо» імені Валерія Лобановського (Київ)

04 квітня о 17:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

04 квітня о 17:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Попереджений Бутко.

90’

Додано 2 хвилини.

90’

МОМЕНТ! Пономаренко пробив у лівий кут – м'яч влучив у стійку та пішов за межі поля.

04 квітня о 17:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

МОМЕНТ! Ндур пробив з лінії штрафної площини у ближній кут – трошки повз ціль вийшло.

04 квітня о 17:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
88’

Кияни розіграли кутовий без завершення – луганці відбилися.

04 квітня о 17:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
88’

МОМЕНТ! Пономаренко з гострого кута влучив у Сапутіна.

04 квітня о 17:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
87’

Гравці Зорі провели швидку контратаку, але до завершального удара справу не довели.

04 квітня о 17:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
84’

МОМЕНТ! Діалло пробив сильно з лінії штрафної площини Зор – луганців врятувала поперечина.

04 квітня о 17:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

Попереджений Пономаренко.

04 квітня о 17:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

Попереджений Діалло.

04 квітня о 17:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
77’

Заміна у Зорі: Хахльов замість Герреро.

04 квітня о 17:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

Заміни у Динамо: Пономаренко замість Ваната, Діалло замість Шапаренка, Беніто замість Кабаєва.

04 квітня о 17:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

У Динамо готуються заміни. Здається, що одразу три.

04 квітня о 17:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
72’

Тимчик у офсайді під час швидкої контратаки.

04 квітня о 16:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

Шапаренко влучає у скупчення гравців перед воротами Сапутіна.

04 квітня о 16:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
67’

ГООООЛ! Бражко! 0:3!!! Кияни забили після кутового. Андрієвський навісив до ближньої стійки на Ярмоленка, який продовжив політ м'яч до дальньої стійки на Бражка. Той не схибив.

04 квітня о 16:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
63’

Заміни у Зорі: Ндур замість Бугая, Кирюханцев замість Мічіна, Жан Клод замість Антюха.

04 квітня о 16:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

МОМЕНТ! Сапутін реагує на дальній удар від Шапаренка.

04 квітня о 16:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
60’

Заміна у Динамо: Ярмоленко замість Волошина.

04 квітня о 16:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

Кияни у завершальній частини поля діють без вогню та азарту. Оборона Зорі їх спокійно переграє.

04 квітня о 16:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

Гравці Динамо змогли витиснути луганців зі своєї половини поля.

04 квітня о 16:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
53’

МОМЕНТ! Бущан у грі після удара Герреро. Зоря м'яч зберігла та продовжила позиційну атакою.

04 квітня о 16:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

Команди проводять обмін атаками.

04 квітня о 16:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
47’

Герреро заробляє кутовий. Луганці розіграли стандарт без загострення.

04 квітня о 16:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Заміна у Зоря: Мішньов замість Чурка.

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

04 квітня о 16:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

04 квітня о 16:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
43’

МОМЕНТ! Бущан встиг зреагувати на дуже підступний удар у виконанні Бугая після флангової передачі.

04 квітня о 16:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
41’

Кабаєв зависоко навісив на Бражка перед воротами Зорі.

04 квітня о 16:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

Башич блокує спробу удара у виконанні Бражка.

04 квітня о 16:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Бущан перериває перспективний простріл у виконання Башича.

04 квітня о 16:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
37’

МОМЕНТ! Шапаренко навісив на протилежний кут вратарської площини, де на пас відгукнувся Дячук – його удар головою виявився неточним.

04 квітня о 16:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

Кутовий для Динамо, після того як м'яч вибив за межі поля Джордан.

04 квітня о 16:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
35’

Антюх заробив кутовий. Після навісу завершального удара не відбулося.

04 квітня о 16:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

Попереджений Джордан.

33’

Команди почали більше фолити, ніж було до цього.

04 квітня о 16:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Схоже, кияни почали діяти з меншою прилежністю – луганці намагаються ініціативу перехопити.

04 квітня о 16:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

Гравці Зорі провели масовану атаку. Але вони лише заробили кутовий, розіграш якого пройшов у них без загострення.

04 квітня о 16:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
27’

На боці гравців Динамо зберігається велика ігрова та територіальна перевага.

04 квітня о 15:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

Сапутін зупиняє м'яч після сильного удара Волошина.

04 квітня о 15:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

ГООООЛ! Кабаєв!!! 0:2!!!! Вінгер Динамо звільнився від опіки Мічіна, підлаштувався під м'яч та влучно пробив у ближню «дев'ятку» десь з 30-ти метрів. Гол-красень!

04 квітня о 15:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

Батагов вибив м'яч з-під ніг Волошина, коли динамівці намагалися розіграти контрвипад –два в одного».

04 квітня о 15:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Шапаренко заработав кутовий, та сам його виконав. Пішов навіс на протилежний фланг на Бражка – то виконав неточний удар зльоту.

04 квітня о 15:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
16’

Штрафний для Зоря від лівої бровки. Чурко навісив на Мічіна, той головою повернув м'яч назад – атака перешла у позиційне русло та захлинулася у підсумку.

04 квітня о 15:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

Бугай фолить у нападі перед воротами Бущана, намагаючись замкнути простріл від лівої бровки.

04 квітня о 15:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
12’

Сапутін спокійно забрав м'яч після удара у виконання Ваната з середньої відстані.

04 квітня о 15:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
11’

Неприємний удар здалеку від Бутка – Бущан з другої строби м'яч забрав.

04 квітня о 15:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

Шапаренко від лівого прапорця виконав навіс – захист зіграв надійно.

04 квітня о 15:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

Бущан впевнено забирає м'яч, який летів у площину його воріт – натяк на загрозу.

04 квітня о 15:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
7’

ГОООООЛ! Андрієвський. 0:1!!! Ванат обікрав Чурка та пройшов в штрафному майданчику ближче до центру. Там м'яч Шапаренко відкинув трошки назад під удар Андрієвському, який метрів з 13-ти пробив обережно та влучно.

04 квітня о 15:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

Шапаренко не очікував, що до нього долетить м'яч після кросу з правого края від Тимчика. Атака могла отримати гостре продовження.

04 квітня о 15:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

Луганці намагаються бути мобільними під час пресингу, який вони включають ближче до центральної лінії поля.

04 квітня о 15:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

М'яч у гравців Динамо. Вони повільно прощупують оборону Зорі.

04 квітня о 15:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

Хвилина мовчання...

04 квітня о 15:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Команди вже на футбольному полі. Лунає Гімн України.

02 квітня о 10:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У четвер, 4 квітня, відбудеться відкладений матч 6-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують луганська «Зоря» і «Динамо» Київ.

Поєдинок відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок – о 15:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Луганська «Зоря» в турнірній таблиці УПЛ посідає 12-те місце, маючи в активі 22 очки після 19 матчів.

Київське «Динамо» розташовується в турнірній таблиці національного чемпіонату на 4-му місці. У 19 поєдинках команда набрала 41 очко.