Олег ШАНДРУК: «Вилучення завжди впливає на гру»

Тренер «Вереса» прокоментував поразку від «Кривбаса»

309
0
НК Верес. Олег Шандрук

Виконуючий обов'язки головного тренера рівненського «Вереса» Олег Шандрук поділився враженнями від програного матчу своєї команди криворізькому «Кривбасу» (0:2).

«Вилучення завжди впливає на гру. Особливо, у матчі з таким сильним суперником. Розуміли, що нам доведеться терпіти. На жаль, пропустили швидкий і прикрий гол. Тут хотів би підтримати Олександра Кучеренка. Він, на мою думку, хороший матч провів, але забив у власні ворота. Можливо, якби ми протрималися у ці стартові хвилин п’ятнадцять другого тайму – можливо, могли б сподіватися на більше. На жаль, пропустили.

Потім почали більше ризикувати, більше пресингували. Намагалися врятувати гру. Пропустили знову. Потрібно передивитися епізод із другим голом, але мені здалося, що за мить до голу був фол проти Василя Курка.

Євген Паст послизнувся на виході. В нас хороше, але дещо специфічне поле. Всі хлопці грають на залізних шипах, але все одно послизаються. В матчі з «Колосом» таке ж прикре падіння було в епізоді з пропущеним голом. Важко щось коментувати тут.

Щодо втрати Марко Мрвальєвича перед грою з «Оболонню» – в нас є достатньо велика обойма виконавців. Є кому готуватися і є кому грати. Зараз в команді хороша конкуренція», – сказав Шандрук.

(3)

У Реалі дорікнули Луніну за матч з Баварією. Стали відомі причини
Футбол | 02 травня 2024, 15:12 1

Український воротар пропустив два голи у півфінальному матчі ЛЧ

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів