| Оновлено 27 березня 2024, 13:44
3334
3

Захисник збірної Ісландії: «Циганкова було важко зупинити»

Віктор зрівняв рахунок та віддав передгольовий пас перед переможним взяттям воріт

3334
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков проти Гудмундура Торарінссона

Захисник Ісландії Гудмундур Торарінссон, який на своєму фланзі протистояв Віктору Циганкову в поєдинку за право виходу до фінальної частини Євро-2024, поділився своїми враженнями від матчу.

«Ми добре контролювали матч, важко робити краще, ніж ми це робили. У нас дуже хороша команда. У першому таймі ми робили все правильно, але потім вони забили свій гол, зібралися, встановили контроль над грою та забили знову.

Перший гол України? Я намагався пригальмувати Циганкова та сподівався, що решта захисту мені допоможе. Його було важко зупинити. Треба переглянути цей епізод», – наводить слова Торарінссона dv.is.

Нагадаємо, на 54-й хвилині вінгер «Жирони» зрівняв рахунок у матчі, а потім віддав передгольовий пас перед штрафним майданчиком суперника на Судакова, який асистував Мудрику.

(20)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»